Warsztaty fotograficzne dla dzieci i rodziców w Stacji Mercedes

Warsztaty fotograficzne dla dzieci i rodziców w Stacji Mercedes

Już w najbliższą niedzielę, 19 lipca, w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu odbędą się warsztaty fotograficzne. Prowadzący zajęcia – Rafał Nowak wprowadzi najmłodszych gości letniego pawilonu w tajniki fotografii i wraz z nimi zrobi profesjonalną sesję zdjęciową.

Rafał Nowak zawodowo fotografią zajmuje się od 1995 roku. Specjalizuje się  w zdjęciach ludzi i wszystkiego, co z nimi związane. Interesuje go otaczający świat, który stara się zatrzymać na zdjęciach w subiektywnym spojrzeniu. Warsztaty, które poprowadzi ekspert w letnim pawilonie, odbędą się w dwóch grupach. Pierwsza rozpocznie spotkanie o godz. 14:00 i będzie ona dedykowana najmłodszym gościom odwiedzającym Stację oraz ich rodzicom.

Podczas drugiej tury spotkania, która rozpocznie się o godz. 14:45, do udziału w zajęciach będą zaproszone już same dzieci. Liczba miejsc w każdej z grup jest ograniczona do 10 uczestników. Podczas warsztatów ekspert najpierw wyjaśni, jak działa aparat i wprowadzi dzieci w tajniki fotografii, a następnie rozpocznie się część praktyczna, podczas której mali uczestnicy będą wspólnie robili zdjęcia na ustalony wcześniej temat.

Zajęcia, z pewnością pobudzą kreatywność wszystkich biorących w nich udział, a na pamiątkę, oprócz wiedzy i wspaniałych wspomnień zostaną również wykonane w ramach warsztatów fotografie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na: www.facebook.pl/StacjaMercedes .

Stacja Mercedes przez całe lato (do 6 września 2015) oferować będzie ciekawe spotkania, koncerty, projekcje filmowe, wydarzenia motoryzacyjne oraz zajęcia sportowe. Inicjatorem projektu jest Mercedes-Benz Polska, a współtwórcą programu i operatorem – Grupa Warszawa. Przez cały czas działania można umówić się na jazdy testowe za pośrednictwem mobilnych sprzedawców obecnych
w Stacji. W tym roku do dyspozycji gości będą m.in. Klasy A, C, CLA Shooting Brake, CLS, GLA i smart forfour.

Harmonogram_wydarzen_w_Stacji_Mercedes_13-19-07

19 lipca, godz. 14:00
STACJA MERCEDES
Róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze