Warsztaty 'Zostałam mamą’ dla świeżo upieczonych mam

Warsztaty 'Zostałam mamą' dla świeżo upieczonych mam
fot. FB

W Klubie Sąsiedzkim Wolskiego Centrum Kultury ruszają bezpłatne warsztaty dla mam niemowląt.

Warsztaty ‘Zostałam Mamą’ odbędą się we wtorek 7 czerwca o godz. 10.30 w Klubie Sąsiedzkim Wolskiego Centrum Kultury. Zajęcia poprowadzi psycholog Agnieszka Janowska i socjolog Adelina Gołębiowska.

Pomysł się zrodził gdy zostałyśmy mamami i zobaczyłyśmy jak się zmienia życie po narodzeniu dziecka – mówi Agnieszka Janowska. – Dopiero po porodzie zauważyłyśmy jaki to jest temat rzeka, nowe rzeczy, sprawy, którymi trzeba się zająć i kwestie, nad którymi trzeba się zastanowić. Zależy nam na tym, by mamy też sygnalizowały o czym chcą rozmawiać, co je najbardziej nurtuje.
Warsztaty zaplanowane są w formie zajęć cyklicznych, potrwają 5-6 tygodni i w ich trakcie uczestniczki będą miały okazję podzielić się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami i wątpliwościami.

Spotkania będą dotyczyły opowieści porodowych, jak sobie poradzić z byciem mamą, jak wygląda relacja z partnerem, teściami, jaki mamy obraz naszego ciała. Zastanowimy się wspólnie co dalej z pracąwracać czy zdecydować się na urlop wychowawczy. Chcemy poruszyć wszystkie tematy, które nurtują świeżo upieczone mamy – dodaje Agnieszka Janowska.

Zajęcia skierowane są do mam niemowląt do 10. miesiąca życia i, jak mówią organizatorzy, dzieci mogą towarzyszyć mamom. Liczba miejsc jest ograniczona, zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail warsztaty.matuta@gmail.com

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze