WEGE PIKNIK + CONTROL THE WEATHER – HOCKI KLOCKI nad Wisłą

WEGE PIKNIK + CONTROL THE WEATHER - HOCKI KLOCKI nad Wisłą

Za pierwszym razem deszcz pokrzyżował plany organizatorów, ale nikt nie traci entuzjazmu i z zaostrzonym apetytem organizatorzy zapraszają na inaugurację Wege Pikników w niedzielę 24 maja! Trzymajcie kciuki za dobrą pogodę i szykujcie się do całodziennego niedzielnego relaksu w malowniczej przestrzeni w otoczeniu drzew. Do dyspozycji macie dużo leżaków, miejsc do siedzenia i sprzęt sportowy, można przyjść też ze swoimi kocykami!

Podczas pikniku czas umilać będą zaproszeni dje, a na zakończenie – vegan disko w wykonaniu zespołu Control The Weather który wpływy ze swojej debiutanckiej płyty postanowił przekazać na działalność stowarzyszenia Otwarte Klatki.

Niedzielne piknikowanie rozpocznie się o godzinie 11:00, a o smaczne śniadanie, obiad i kolację podczas całodziennej rekreacji zadbają reprezentanci wegetariańskich miejsc takich jak Kubek I Ołówek, Chwast Food, VEG, Pop-up Bi Bim Bap , Manufaktura Ziarna czy Fundacja „Karma-free”.
Na finał pikniku, o 18:30 wystąpi warszawski avant-popowy kolektyw Control The Weather.

Wege Pikniki będą odbywały się w Hockach co 2 tygodnie, a towarzyszyć im będą koncerty artystów, którym nie obcy jest wegetariański styl życia oraz poszanowanie praw zwierząt.
Program Pikników będzie też poszerzany o warsztaty dla dzieci, wykłady czy ćwiczenia fizyczne z zaproszonymi trenerami, propagujacymi sport na diecie roślinnej.

24 maja, godziny pikniku 11- 19
Start koncertu: 18:30
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze