Wege Piknik i koncert Searching For Calm – Hocki klocki nad Wisłą

21 czerwca Hocki Klocki zapraszają na kolejny Wege Piknik połączony z koncertem. Pikniki odbywają się regularnie co drugą niedzielę, a program uzupełniają bloki zajęć sportowych, pokazy gotowania i sety djskie.

O smaczne jedzenie podczas całodziennej rekreacji zadbają reprezentanci najlepszych wegetariańskich i wegańskich restauracji oraz niezależnych inicjatyw kuchennych.

Blok sportowy rozpoczyna się o godzinie 13:00, a chętni mają aż 3 rodzaje treningów do wyboru: jogę z Joanną Kołyszko-Tomasik ze szkoły jogi Shakti, trening siłowy z Szymonem Urbanem, znanym z projektu Muły i Brokuły oraz trening biegowy z ekipą Run Vegan Team: Wiolettą Domaradzką i Robertem Zakrzewskim. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

O godzinie 14:00 odbędzie się pokaz gotowania. Barbara Karbowiak ze stowarzyszenia Otwarte Klatki pokaże jak przygotować zupę karaibską z bananami, jabłkami i wędzonym tofu. Będzie plażowo i egzotycznie. Zgromadzeni uczestnicy będą mogli nie tylko podglądać tajniki gotowania, ale także skosztować gotowej potrawy.

O relaksującą oprawę muzyczną zadbają dj Nebaz i dj Fuzz, a na finał pikniku, o godzinie 18:00 odbędzie się koncert zespołu Searching For Calm. Kwartet pojawi się z nową, trzecią w swoim dorobku płytą, wydaną pod szyldem utożsamianej dotychczas z muzyka jazzową, wytwórni For Tune. Album „Right to be Forgotten” właśnie pojawił się w sprzedaży. Searching For Calm to dwóch gitarzystów, perkusja i bas. Od zawsze zespół szuka słuchaczy z różnych scen, grając na scenie hc punkowej, w jazzowych klubach, czy na festiwalach muzyki eksperymentalnej. Na tej pierwszej debiutował i dlatego ich muzyka ma jeden wspólny mianownik – energię. Porównywano ich z Fugazi, Mars Voltą, czy Dillinger Escape Plan.

W programie:

BLOK SPORTOWY (start o 13:00, czas trwania 1h ) do wyboru:

– JOGA z Joanną Kołyszko-Tomasik, współzałożycielką Shakti. Szkoła jogi w Warszawie. (Prosimy o wzięcie ze sobą mat lub ręczników!)
– TRENING SIŁOWY z trenerem Szymonem Urbanem, znanym z projektu Muły i Brokuły.
– TRENING BIEGOWY z ekipą Run Vegan Team: Violettą Domaradzką ( Vi Runs Vegan) i Robertem Zakrzewskim.

POKAZ GOTOWANIA (start o 14:00)
Basia Karbowiak ze stowarzyszenia Otwarte Klatki pokaże jak przygotować zupę karaibską z bananami, jabłkami i wędzonym tofu! Będzie plażowo i egzotycznie! Zachęcamy do obserwacji i degustacji.

DJ SET: NEBAZ & FUZZ ( garage / indie / rock’n’roll / alternative / cold wave / new wave )

KONCERT: SEARCHING FOR CALM (start o 18:00)

Piknikowanie zaczyna sie już o godzinie 11:00, a o smaczne śniadanie, obiad i kolację podczas całodziennej rekreacji zadbają reprezantanci najlepszych wegetariańskich i wegańskich restauracji oraz niezależnych inicjatyw kuchennych.

21 czerwca, godz 11:00 – 20:00
Bulwar Flotylli Wislanej
Hocki Klocki
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze