Wendy’s w Polsce

Restauracja Wendy’s odbywa oficjalną trasę objazdową i właśnie zbliża się do Polski, ale uwaga: tylko na jeden dzień!

Przyjadą wyłącznie do Warszawy i Krakowa, dlatego zachęcamy – przełam swoją codzienną rutynę obiadową i przyjdź spróbować jednego z tych wyjątkowych hamburgerów.

Niektórzy z Was pewnie słyszeli kiedyś o Wendy’s, a może nie – ale czy może być coś lepszego niż świeży, soczysty hamburger zrobiony na zamówienie? Chyba nie.

Będzie wszystko, co potrzeba, aby odpalić to ekskluzywne, jednorazowe wydarzenie bez robienia zbędnego zamieszania – dostaniesz po prostu dokładnie to, czego chcesz. Dlatego, że Twój czas jest cenny – niepotrzebne Ci balony, atrakcje, wielka impreza czy event – chcesz po prostu zjeść fantastyczne jedzenie po atrakcyjnych cenach, podane z uśmiechem. I właśnie to dostaniesz.

Event odbędzie się w Restauracji Io Raviolo (Aleje Jerozolimskie 117, 00-120 Warszawa) w czwartek, 27 lipca, w godzinach 11:00-15:00. Nasze hamburgery są słynne na całym świecie nie bez powodu, a mamy ich tylko ograniczoną liczbę i to po bardzo atrakcyjnej cenie. A jeśli je polubisz, to kto wie – może wrócimy na stałe. Dlatego koniecznie daj nam znać, jak Ci smakowało.

Rozglądaj się za naszą ekipą promocyjną, która będzie krążyć po ulicach lub po prostu wpadnij, weź hamburgera i coś do picia, a potem ciesz się resztą dnia.

Do zobaczenia!

Grzybu

Komentarze