Wieczór opowieści afrykańskich w Pracovni

Wieczór opowieści afrykańskich w Pracovni

Organizatorzy zabiorą was do Afryki, żebyście mogli spotkać się ze zwierzętami i przyrodą! Poznacie niesamowitych ludzi i ich historie, przekazywane ustnie swoim następcom. Co chcą przekazać wam przodkowie? Dowiesz się tego z bajek, baśni i opowieści przy dźwiękach afrykańskich bębnów.

Pracovnia to grupa opowiadaczy, która od kilku miesięcy spotyka się, żeby opowiadać. Organizatorzy zdecydowali się pokazać wam, co potrafią. Kilka osób ma już za sobą opowiadania przed publicznością. Dla pozostałych będzie to pierwszy raz. Na bębnach afrykańskich zagra grupa, która już od ponad 3 lat ćwiczy rytmy afrykańskie m.in. w Strefie Rytmów.

Trzymajcie kciuki i szykujcie się na niesamowite doświadczenie.

Opowiadają: Szymon Góralczyk, Aleksandra Pronobis-Polatyńska, Patrycja Sobolewska, Edyta Poskrobko, Adrian Uszkiewicz, Adam Markuszewski, Jerzy Szufa, Magda Bronikowska, Anna Skowrońska, Ewelina Jarnutowska, Katarzyna Płocińska, Jarek Budnicki, Mirella Gliwińska, Agnieszka Kowalska.

Zagrają dla Was: Jowita Kuc, Magdalena Malinowska, Renata Szredzińska, Sylwia Romańczak, Ewa Mostowska, Eliza Saroma-Stępniewska, Agnieszka Fiecek, Michał Szulc, Maciek Łukowski, Stefan Drewiczewski, Adam Markuszewski.

14 maja, godz 15:00

Pracovnia Art – Club, ul. Popiełuszki 16

Wstęp: zbiórka do kapelusza

Grzybu

Komentarze