Wieczór Sucharów!

Wieczór Sucharów!

Przynieście dużo wody, bo zapowiada się najsuchszy wieczór w roku (BadummTsss). Stand-up Polska i goście przygotują na tę okazję najsłabsze i najbardziej żenujące żarty.

WOJTEK FIEDORCZUK
Jak na ramy gatunku uprawia bardzo kontrowersyjny Stand-up, prawie wcale nie mówiąc nic kontrowersyjnego. Stara się kierować absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem.

BARTEK WALOS
Indiana Jones sceny barowej, miłośnik języka barokowo-rynsztokowego i karateka życia. Reprezentant i praktykant „kreskówkowego poczucia humoru”.

CZAREK JURKIEWICZ
Zajmuje się Stand-upem od 2009 roku. Jest jedną z dówch pierwszych osób, która zaczęła promować Stand-up Comedy na terenie Polski. Początkowo jako underground-owy stand-up obecnie jako formę komedii rozpoznawalną przez tysiące widzów.

GAWEŁ FELIGA
Jak opisać człowieka, którego opisać się nie da. Człowiek ponad opisami. Chyba że tu http://nagralesto.pl/about

KAROL KOPIEC
Na scenie od 2008 roku. Współorganizator pierwszych w Warszawie cyklicznych imprez Stand-up’owych. O sobie pisze: „stand-uper, Improwizator, kosmiczny wędrowiec, miejski gołąb, włoski makaron”.

MACIEJ BUCHWALD
Reżyser filmowy, komik, konferansjer. W swoich występach łączy historie ze swojego życia, trafne i złośliwe spostrzeżenia z szalejącymi wystrzałami nieskrępowanej wyobraźni.

MICHAŁ KEMPA
Komik, prawnik, maratończyk. Jest komikiem, ale propaguje humor nieśmieszny i smutny. Uważa się za mądrzejszego i lepiej wykształconego od pozostałych komików ze Stand-up Polska. Może nie jest bardzo śmieszny, ale jest sympatyczny.

SEBASTIAN REJENT
Miłośnik komizmu, wiedzy i kultury masowej. Przedszkolny mistrz w młynek. W dzieciństwie wielki fan kolekcji od Deagostini. Zbierał dinozaury, skarby ziemi, ciekawostki o świecie, a następnie powiedział: „pieprzyć wiedzę!” i zaczął zbierać pokemony. By przypodobać się dziewczynom.

BARTOSZ ZALEWSKI
https://www.facebook.com/bartosz.zalewski.nieoficjalny?fref=ts

PATRYK CZEBAŃCZUK
to arab a jak się ogoli to cygan, człowiek obdarzony niebywale ogromnym talentem zamkniętym w małym ciele. Dwukrotny zwycięzca Areny Stand-uperów i finalista Antrakt Festiwalu. Charyzmatyczny i pewny siebie komik, który nie boi się poruszyć nawet najbardziej kontrowersyjnego tematu.

20 lipca, godz. 20:00
ISKRA
Pole Mokotowskie
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze