Wielkanocna Akcja Charytatywna z gwiazdami

Wielkanocna Akcja Charytatywna z gwiazdami

Już 19 marca każdy mieszkaniec Warszawy może wziąć udział w Wielkanocnej Akcji Charytatywnej. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do pomocy potrzebującym dzieciom, a także do spotkania z gwiazdami, które włączyły się w akcję.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy w Centrum Handlowym Gocław przy ul. Fieldorfa 41 odbędzie się wyjątkowe spotkanie.

Od godziny 11:00 do 16:00 trwać będą niecodzienne warsztaty ozdabiania mini-mazurków – każdy ozdobiony wypiek to złotówka przekazana na rzecz Fundacji Tesco Dzieciom, która wesprze doposażenie nowej sali rehabilitacyjnej dla dzieci z niepełnosprawnością z ośrodka Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Helenowie. – Mam nadzieję, że klienci Centrum Gocław chętnie wezmą udział w warsztatach, a tym samym, wspólnie z Fundacją, wesprą podopiecznych TPD, mówi Katarzyna Michalska-Miszczyk, prezes Fundacji Tesco Dzieciom. Dzięki akcji pięknie ozdobionglownekonf_2009455029y mazurek na wielkanocnym stole będzie nie tylko pysznym smakołykiem, ale przede wszystkim pięknym symbolem przekazania pomocy potrzebującym.
W akcji wezmą udział gwiazdy, które własnoręcznie ozdobią mazurki – Mateusz Gessler, Paulina Krupińska, Agnieszka Kaczorowska i Katarzyna Cichopek, a także Agnieszka Jastrzębska, która poprowadzi spotkanie. To już druga akcja charytatywna organizowana przez Pasaże Tesco.

Przed Świętami Bożego Narodzenia klienci oraz gwiazdy z Magdą Gessler na czele wsparły odwiedziny psich terapeutów w warszawskich szpitalach dziecięcych.

Klienci, którzy 19 marca w godzinach 11:00-16:00 odwiedzą Centrum Handlowe Gocław w Warszawie będą mogli nie tylko wspomóc fundację, lecz także wziąć udział w specjalnie przygotowanych atrakcjach. W programie przewidziano między innymi: konkurs dla najmłodszych z nagrodą w postaci profesjonalnego kursu gotowania, warsztaty o tematyce wielkanocne, liczne animacje i zabawy rodzinne, a także akcję promocyjną „Wielkanocny Weekend Rabatów”, w ramach której najemcy Centrum Handlowego Gocław przygotują liczne oferty specjalne, obniżki cenowe oraz rabaty.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie wydarzenia (link poniżej).

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze