Wielki Antykwariat na Pradze

Już 21 marca, w sobotę, odbędzie się kolejna edycja Wielkiego Antykwariatu, imprezy książkowo-winylowej organizowanej przez warszawskich aktywistów – Bartosza Mindewicza i Łukasza Kota!

Tym razem w Śnie Pszczoły, czyli dla Wielkiego Antykwariatu miejscu symbolicznym – odbyła się w nim pierwsza edycja imprezy. Sen Pszczoły w końcu znalazł miejsce, które po pożarze kamienicy przy Inżynierskiej może na dobre zastąpić poprzedni lokal – dawną tokarnię przy Grochowskiej 301/305.

Więcej o samym miejscu tutaj: http://wawalove.pl/Sen-Pszczoly-powraca-W-starej-tokarni-na-Kamionku-a17456

A podczas Wielkiego Antykwariatu możecie spodziewać się setek książek i winyli w atrakcyjnych cenach, a zapewnią je między innymi:

– Antykwariat Tamka,
– Antykwariat KDK,
– Antykwariat Piotruś Pan,
– Sklep Płyty Gramofonowe,
– Antykwariat Pod Liściem,
– Antykwariat Antica,
– Antykwariat Warszawski.

Podczas imprezy będzie też działał KĄCIK DLA DZIECI – specjalne zajęcia poprowadzi Dagmara Próchniak, animatorka, nauczycielka wczesnoszkolna z kilkuletnim doświadczeniem. Będą zorganizowane zabawy i konkursy z nagrodami, udostępnimy również książki dziecięce, gry planszowe, pluszaki i koce.

O winylową oprawę muzyczną imprezy, zadba Bartosz Mindewicz, autordlaczegolubiestarepiosenki.wordpress.com / www.facebook.com/starepiosenki

Patronat:
– WawaLove
– dlaczegolubiestarepiosenki
www.przeczytaneksiazki.pl
Alkopoligamia.com
soulbowl.pl

W wypadku zainteresowania udziałem w imprezie bądź jej wsparciem proszę o kontakt pod adresem:
bartosz.mindewicz@gmail.com

21.03.2015, SEN PSZCZOŁY
Start: 12.00.
Koniec imprezy: 17.00

Grzybu

Komentarze