Wielkie święto fitnessu w Złotych Tarasach

Wielkie święto fitnessu w Złotych Tarasach

Warsztaty fitness, spotkania z najlepszymi trenerami, konsultacje dietetyczne oraz mnóstwo endorfin – to wszystko czeka na tych, którzy zechcą sobotę, 9 kwietnia, spędzić „na sportowo”. Gościem specjalnym wydarzenia z cyklu BE ACTIVE TOUR będzie Rafał Maślak.

Razem z zespołem trenerów z teamu Ewy Chodakowskiej będzie można naładować się pozytywną, sportową energią! W planie trening interwałowy, fitness, cross czy energetyczna zumba. Team Ewy Chodakowskiej zajmie się uczestnikami wydarzenia nie tylko od strony fitnessowej – zaplanowano bowiem spotkania z dietetykiem, który będzie udzielał konsultacji dietetycznych, robił pomiary ciała oraz kondycji fizycznej.
Jako gość specjalny wystąpi Rafał Maślak, który podczas warsztatów pokaże swoje fitnessowe oblicze i poprowadzi jeden z treningów. Partnerzy wydarzenia przygotowali również sporo niespodzianek. W zaplanowanych „wyzwaniach” będzie można wygrać nagrody godne prawdziwych miłośników zdrowego stylu życia!

Ramowy program:
09:30 – 10:30 – Rejestracja uczestników* (poziom 1 przy fontannie).
10:30 – 11:15 – Trening ZUMBA – MACIEJ JOPEK
11:20 – 12:05 – Trening FITNESS TOMASZ CHOIŃSKI
12:10 – 12:40 – Rozmowa z dietetykiem
12:45 – 13:30 – Trening RAFAŁ MAŚLAK
13:35 – 14:20 – Trening z trenerami z BE ACTIVE STUDIO
14:30 – 15:00 – Spotkanie z Trenerami

* Osoby zarejestrowane proszone są o zgłoszenie się do stanowiska REJESTRACJA na 1 piętrze Złotych Tarasów w dniu warsztatów tj. 9 kwietnia 2016 (I piętro, Złote Tarasy).

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze