Winylowa Plażowa

Winylowa Plażowa

Winyle w Plażowej!

Organizatorzy zapraszają do Plażowego kącika winylowego przygotowanego przez Projekt7Piętro , Płyty Gramofonowe, Vinyl Tamka oraz Warszawską Giełdę Płytową. Będziecie mogli wybierać spośród ponad tysiąc płyt winylowych wyselekcjonowanych specjalnie na tę okazję. Bogaty przekrój gatunków muzycznych takich jak: rock, pop, jazz, funk, soul, muzyka filmowa, muzyka klasyczna czy muzyka polska. Ceny już od 3zł za płytę.

Projekt7Piętro – kolektyw muzyczny który od jakiegoś czasu zajmuje się organizacja i wspoltworzeniem roznego rodzaju zajawkowych iwentow, posiada rowniez w swoim zapleczu duza kolekcje plyt winylowych z gatunkow : Hip hop, R&B, House ,D&B, Funk, Soul, Blues, Rock, Pop.
https://www.facebook.com/projekt7pietro?ref=hl

Płyty Gramofonowe – jeden z najmłodszych sklepów na winylowej mapie Warszawy, położony tuż przy Placu Zbawiciela. Bogata oferta płyt w różnych gatunkach takich jak rock, pop, jazz, funk, klasyka, rap czy muzyka filmowa. Do tego kilkaset płyt w cenie 3zł. Sprzedajemy stacjonarnie oraz online na www.plytygramofonowe.pl
https://www.facebook.com/PlytyGramofonowe

Vinyl Tamka – jeden z najpopularniejszych sklepów winylowych w Warszawie. Bogata oferta płyt z każdego gatunku. Unikatowe wydania, tzw. first pressy oraz poszukiwane tytuły z klasyki gatunków takich jak rock czy jazz. Wszystko to i jeszcze więcej w naszym sklepie na Tamka 38
https://www.facebook.com/vinyltamka

Warszawska Giełda Płytowa – najstarsza giełda płytowa w Polsce. odbywająca się w Hybrydach do początku lat 90 i reaktywowana po 17 latach. Spotykamy się cyklicznie w każdą ostatnią miesiąca. Na niedzielne spotkanie przygotujemy płyty z takich gatunków jak rock, jazz i pop. Zapraszamy!
https://www.facebook.com/WarszawskaGieldaPlytowa

30 sierpnia, godz 12:00 – 18:00
poziom 0 Plażowa
Wybrzeże Szczecińskie 1
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze