Wiosenna Wycieczka Rowerowa z ogniskiem (17, 34 km) z Aktywni+

Wiosenna Wycieczka Rowerowa z ogniskiem (17, 34 km) z Aktywni+
fot. aktywniplus.com

Aktywni+ serdecznie zapraszają na wycieczkę rowerową do Jeziorka Dziekanowskiego. Po około 17 km będziemy na miejscu, rozpalimy ognisko i upieczemy kiełbaski. Do wyboru do przejechania 17 km lub 34 km (jak kto woli). Możliwość wypożyczenia roweru.

Spotykamy się w 23 kwietnia 2016 o godzinie 11 rano przy stacji Metro Młociny przy stacji Veturilo, Przewidziany czas zakończenia wycieczki między 16-17 godz.

Długość szlaku: 17 lub 34 km

Ruszamy z Metra Młociny ze stacji Veturilo, rowerami do Jeziorka Dziekanowskiego jadąc wzdłuż Wisły. Mamy do pokonania około 17 km . Po dotarciu na miejsce rozpalimy ognisko i upieczemy kiełbaski 🙂 możemy też zagrać w Mafię a Ci co będą mieli siłę w Midasa 🙂 około godziny 16 powrót do stacji Metra ale jeszcze się zobaczy jak nam zabawa będzie szła.

Można zabrać swojego pupila to się wybiega 🙂 , rower (jak ktoś nie ma, może wypożyczyć ze stacji Veturilo, tu są wszystkie informacje www.veturilo.waw.pl), kiełbaskę (ile kto zje) napój (jaki kto preferuje) dobry humor. Jak ktoś ma to kijki do pieczenia kiełbasek.

Grzybu

Komentarze