Wymień nietrafiony prezent na piwo

Wymień nietrafiony prezent na piwo
Data : 15 Grudnia 2015, wtorek, Godzina: 12.00
Miejsce: Warszawa – Śródmieście, Plac Defilad – parking od ul. Marszałkowskiej

Otwierasz prezent, a tam… kolejne skarpety, dezodorant o „wyjątkowym” bukiecie zapachu albo kolejne CD z kolędami… Znasz to uczucie? Nigdy więcej! Tego roku przeżyjesz prawdopodobnie najlepsze Święta w życiu! Koniec z nietrafionymi prezentami! 15 grudnia pod Pałacem Kultury i Nauki zaparkuje zielona ciężarówka, która odmieni Twoje Święta. Od godz. 12.00 aż do 18.00 będzie można wymienić wszystkie nietrafione prezenty na piwo Carlsberg.

Wydaje Ci się że dostałeś najgorszy prezent na świecie? Przynieś go i pochwal się nim na forum. Może właśnie on przyniesie Ci szczęście? Spośród wszystkich przyniesionych tego dnia prezentów zostanie wybrany ten najmniej trafiony, a jego właściciel oprócz piwa otrzyma dodatkowo w prezencie podwójny bilet na mecz polskiej reprezentacji podczas turnieju UEFA EURO 2016™.

Zabawa w wymianę przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich, po okazaniu dowodu tożsamości.

O godz. 15.00 świąteczny truck odwiedzą goście specjalni, którzy wymienią swoje prezenty. Przy prawdopodobnie najlepszej świątecznej ciężarówce na świecie pojawią się m.in. Maja Sablewska, Jessica Mercedes, Stuu Games, bloger ze Spider’s Web oraz Człowiek Warga. W rolę nietuzinkowego Mikołaja wcieli się… O tym dowiecie się już na miejscu.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze