Wyprzedaż Garażowa na Sadybie

Wyprzedaż Garażowa na Sadybie

 

Przede wszystkim zależy Nam na wspólnym spędzeniu czasu, a że przy okazji możecie coś sprzedać lub kupić – no to same korzyści:-)

Wstęp dla kupujących zawsze free / Chcesz się pojawić jako wystawca – przeczytaj cały opis – znajdziesz odpowiedź na większość swoich pytań 🙂

Jak to jest z tym miejscem?
Nie przydzielamy miejsc. Nie wbijamy patyczków. Nie rysujemy lini. Prosimy jednak o to, żebyście uszanowali przestrzeń i nie zagarniali większych powierzchni niż potrzeba. Czasem komuś wystarczy 50cm2 a czasem ktoś potrzebuje 2m2. Nie mamy z tym problemu. Szanujmy się nawzajem i przestrzeń, którą dysponujemy.

Jakie dane ode mnie potrzebujesz?
Tak naprawdę bardziej zależy mi na informacji z czym się pojawisz na wyprzedaży. To o wiele bardziej mnie interesuje.

Jaki jest numer konta? Jak mam wpłacić cegiełkę?
Na miejscu – szukajcie Sebastiana
Parking przy Antykwariacie Czar PRL-u, Powsińska 106
09.10.2016, niedziela, 11:00 – 16:00

Garażówkowy know-how:

1. Jeżeli jeżeli jesteś zbieraczem i Twoje skarby już się nie mieszczą w piwnicy, garażu i pawlaczach to właśnie to może być idealne miejsce dla Ciebie gdzie pozbędziesz się tego co jest Ci niepotrzebne a przy okazji miło spędzisz czas. Chcesz wziąć udział – napisz na sadyba@wyprzedazgarazowa.eu

2. Zabrania się handlu przedmiotami nie dopuszczonymi do sprzedaży lub wymagającymi koncesji (np. broń, alkohol).

3. Co można sprzedawać? Rzeczy używane, rękodzieło, nietrafione prezenty, używane książki, vinyle, przydasie, durnostojki etc etc. Jeżeli handlujesz zawodowo srebrem, perfumami, różnymi innymi cudami – to miejsce nie jest na pewno dla Ciebie.

4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty oraz oświadcza, że gromadzone dane są tylko doraźną bazą danych tworzoną tylko na potrzeby projektu.

5. Wyprzedaż odbywa się na samodzielnie stworzonych stanowiskach.

6. Warunkiem udziału w wyprzedaży będzie uiszczenie symbolicznej opłaty. Pozwoli Nam to organizować kolejne wydarzenia.
Rzeczy używane – 15 PLN
Rękodzieło – 20 PLN

7. Organizator może odmówić wystawcy udziału w wyprzedaży.

8. Oferowane ceny nie powinny być wygórowane.

9. Udostępniony teren dla wystawców znajduję się „pod chmurką”. Co to znaczy? Wystawcy muszą zadbać we własnym zakresie o zabezpieczenie swoich stoisk przed deszczem lub innymi kaprysami naszej polskiej pogody.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze