Wyprzedaż garażowa na Żoliborzu 16 maja

Wyprzedaż garażowa na Żoliborzu 16 maja

Garażówkowy know-how:

1. Jeżeli jeżeli jesteś zbieraczem i Twoje skarby już się nie mieszczą w piwnicy, garażu i pawlaczach to właśnie to może być idealne miejsce dla Ciebie gdzie pozbędziesz się tego co jest Ci niepotrzebne a przy okazji miło spędzisz czas. Chcesz wziąć udział – napisz na zoliborz@wyprzedazgarazowa.eu

2. Zabrania się handlu przedmiotami nie dopuszczonymi do sprzedaży lub wymagającymi koncesji (np. broń, alkohol).

3. Co można sprzedawać? Rzeczy używane, rękodzieło, nietrafione prezenty, używane książki, vinyle. Nie można sprzedawać żywności, własnych wyrobów spożywczych, niestety tym razem nie ma możliwości sprzedaży ubrań. Jeżeli handlujesz zawodowo srebrem, perfumami, różnymi innymi cudami – to miejsce nie jest na pewno dla Ciebie.

4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty oraz oświadcza, że gromadzone dane są tylko doraźną bazą danych tworzoną tylko na potrzeby projektu.

5. Wyprzedaż odbywa się na samodzielnie stworzonych stanowiskach.

6. Warunkiem udziału w wyprzedaży będzie uiszczenie symbolicznej opłaty. Pozwoli to organizować kolejne wydarzenia. Rzeczy używane – 15 PLN. Rękodzieło – 30 PLN

7. Organizator może odmówić wystawcy udziału w wyprzedaży.

8. Oferowane ceny nie powinny być wygórowane.

9. Udostępniony teren dla wystawców znajduję się „pod chmurką”. Co to znaczy?: Wystawcy muszą zadbać we własnym zakresie o zabezpieczenie swoich stoisk przed deszczem lub innymi kaprysami naszej polskiej pogody.

Organizatorzy proszą o kontakt mailowy z informacją o tym co macie do sprzedaży: zoliborz@wyprzedazgarazowa.eu

16 maja, godz 14:00 – 18:00

Prochownia Żoliborz

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze