Wyprzedaż staroci Teatru Ochoty

Wyprzedaż staroci Teatru Ochoty
fot. Teatr Ochoty

Przed nami oficjalne otwarcie świeżo wyremontowanego Teatru Ochoty oraz premierowy set prezentujący twórczość młodych aktorów, reżyserów, muzyków, fotografów i wielu innych ciekawych artystów.

Zanim jednak teatr wystartuje z programem artystycznym, musi przewietrzyć magazyny i zamknąć pewien etap w historii Teatru Ochoty. Z tej okazji zorganizowano PRZEDPREMIEROWĄ WYPRZEDAŻ STARYCH MEBLI I
REKWIZYTÓW.

Zapraszamy miłośników starych mebli (do wyboru krzesła, komody, kredensy), amatorów rozmaitych bibelotów (ramy, naczynia, stare telefony) oraz wszystkich tych, którzy mają ochotę zwiedzić teatr i spędzić miłe popołudnie w naszej kawiarnianej przestrzeni – zachęcają organizatorzy.

Każdy z oferowanych przedmiotów ma swoją teatralną biografię, każdy z nich zasługuje na nowe życie w pozateatralnym kontekście.

[WARSZTATY DLA DZIECI]

Podczas wyprzedaży w sali baletowej będą odbywały się otwarte warsztaty z tworzenia lalek i animowania przedmiotu.

Wraz z zebranymi dziećmi będzie można tworzyć własne stwory teatralne z ogólnie dostępnych materiałów – kartonu, tkanin oraz przedmiotów codziennego użytku. Zwykłe przedmioty, jak lampa lub miotła, po dodaniu im oczu i rąk zaczną do nas mówić i krzątać się po zaaranżowanej przez uczestników mini-scenografii! Stworzoną lalkę, dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domu.

Wiek: 7-10 lat
Miejsce: sala baletowa na I piętrze
Warsztat będzie otwarty od godziny 11.00 do godz. 15.00 (dzieci będą mogły dołączyć do zabawy w każdej chwili).

Prowadzenie: instruktorki Ogniska Teatralnego – Natalia Grzędzińska oraz Katarzyna Gawkowska.

Grzybu

Komentarze