WySTARTUPuj z Prahą

WySTARTUPuj z Prahą

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz, jak do tego podejść? Zastanawiasz się gdzie szukać inspiracji? A może czekasz, aż wpadniesz na ideę godną nowego Facebooka lub Ubera? Weź udział w nowym cyklu spotkań organizowanym przez Kino Praha i Startup Academy i dowiedz się, jak zacząć realizować marzenie o własnym biznesie.

Startujemy już 2 marca o godz. 19:00!

Wydarzenie kierujemy do każdego, kto marzy o założeniu własnego biznesu, ale nie wie, od czego zacząć. Podczas 6 tematycznych spotkań, pokażemy Ci – krok po kroku – jak przejść od pomysłu do jego realizacji. A może prowadzisz już działalność, ale nadal poszukujesz inspiracji i nowych kontaktów? Nie przejmuj się. Te spotkania są właśnie dla Ciebie!
Filmowa inspiracja, poważna dawka wiedzy, a także obietnica nawiązania biznesowych znajomości. Brzmi interesująco? Będzie jeszcze ciekawiej! Każde spotkanie to WYSTĄPIENIA zaproszonych ekspertów, którzy podzielą się z Wami DOŚWIADCZENIEM i przekażą swoją WIEDZĘ.
Pierwsze spotkanie dotyczące generowana pomysłów odbędzie się 2 marca 2017 r. o godz. 19.00 w Kinie Praha. Już dziś odkrywamy przed Wami dwóch prelegentów! Podczas pierwszego spotkania wystąpią: Paweł Sieczkiewicz – twórca Telemedi.co, Kamil Adamczyk – CEO Intelclinic i Ross Knap – założyciel CallPage
Teraz zapewne zadajesz sobie pytanie, czy za spotkania trzeba płacić. Otóż NIE! Wstęp jest całkowicie bezpłatny, ale… liczba miejsc ograniczona! Żeby wziąć udział w wydarzeniu, musisz się zarejestrować tu: www.wystartupujzpraha.pl
Odbierz swój bilet, przyjdź do Kina Praha i ciesz się nowymi możliwościami!

PROGRAM wySTARTUPuj z Prahą
wybrane czwartki miesiąca, godz. 19:00
cena biletu – 0 zł
JAK WPAŚĆ NA GENIALNY POMYSŁ?
2.03.2017 I czwartek I 19:00
JAK STWORZYĆ NAJLEPSZY TEAM NA ŚWIECIE?
20.04.2017 I czwartek I 19:00
JAK SKUTECZNIE ZAPREZENTOWAĆ SIEBIE I SWÓJ POMYSŁ?
11.05.2017 I czwartek I 19:00

REZERWACJA BILETÓW:
www.wystartupujzpraha.pl

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze