Z okazji premiery Gwiezdnych Wojen trochę atrakcji przygotowała sieć kin Multikino

W sieci Multikino z okazji premiery filmu „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” nie zabraknie atrakcji dla fanów Star Wars.

MULTIKINO WARSZAWA TARGÓWEK
19 i 20 grudnia od 10:30 do 16:00 grupa cosplay Chewie Order prosto z uniwersum Star Wars zaprasza na gwiezdną przygodę. Odbędą się pokazy walk na miecze świetlne oraz konkursy wiedzy o Gwiezdnych wojnach z nagrodami. Przez cały weekend w kinie będzie gwiezdna scenografia pozwalająca na zrobienia pamiątkowego zdjęcia z bohaterami Gwiezdnych wojen. Ponadto na fanów Star Wars będą czekały plakaty.

MULTIKINO WARSZAWA URSYNÓW
19 grudnia od godziny 16:00 zapraszamy na zlot fanów w przebraniach z Gwiezdnych wojen. W Multikinie Ursynów będzie można spotkać Anakina i Luke’a Skywalkera, Hana Solo, Księżniczkę Leię, Chewbaccę i Lorda Vadera. Odbędą się pokazy walk na miecze świetlne oraz konkursy wiedzy o Gwiezdnych wojnach z nagrodami. W sobotę w kinie będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bohaterami Gwiezdnych wojen. Ponadto na fanów Star Wars będą czekały plakaty.

MULTIKINO WARSZAWA WOLA
19 i 20 grudnia zapraszamy na spotkanie z gośćmi z uniwersum Star Wars. Odbędą się konkursy wiedzy o Gwiezdnych wojnach z nagrodami. Przez cały weekend w kinie będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bohaterami Gwiezdnych wojen. Ponadto na fanów Star Wars będą czekały plakaty.

MULTIKINO WARSZAWA ZŁOTE TARASY
19 i 20 grudnia br. w warszawskim Multikinie Złote Tarasy na miłośników świata Gwiezdnych wojen czeka gwiezdna przygoda! Osoby, które przyjdą do kina spotkają się z Rycerzami Jedi i będą mogły zobaczyć figurkę Szturmowca.
W sobotę i w niedzielę podczas eventu od 12.00 do 17.00 fani gwiezdnych wojen będą mogli zrobić sobie zdjęcie na tle ścianki Star Wars, dzieci nauczą się składać własny miecz świetlny albo będą mogły wziąć udział w konkursie wiedzy o Gwiezdnych wojnach. Ponadto Rycerze Jedi we wsparciu króliczka Duracell przeprowadzą szkolenie z ciosów i bloków przy użyciu mieczy, a uczestnicy zabawy otrzymają na pamiątkę plakaty. Nie zabraknie również czasu na pamiątkowe fotografie z bohaterami Gwiezdnych wojen.

StarWars-WeekendMocy_605x200_74221a61e6

Niech Moc będzie z Wami!

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze