Zalewski & Borkowski Przedstawiają

„Zalewski & Borkowski Przedstawiają” to autorski cykl imprez komediowych, podczas których tytułowi gospodarze ukazują kolejne warstwy przekroju polskiej komedii na żywo, opatrując je swoim prowadzeniem. Tym razem zbadamy tematykę fizycznej reakcji na nieprzyjemne bodźce, zagadnienie Weltschmerzu i odpowiemy na pytanie czy życie dalej boli.

„Ból jest w umyśle” jak to powiedział koleś, który przez przypadkiem przebił sobie czaszkę gwoździem. My sądzimy inaczej, uważamy że jego fizyczny aspekt potrafi niszczyć psychikę. Jeśli nie wierzycie, włóżcie sobie kamyk do buta, a buta zróbcie z klocków Lego, wtedy pogadamy. Ponoć w ten sposób Humpfrey Bogart osiągał swoją słynną skwaszoną minę. Dzięki temu ibourbonowi.

Tematykę pomogą nam zgłębić prawdziwi mistrzowie nielekkiego życia, a dokładniej:

CEZARY PONTEFFSKI – Reprezentant Stand-up Lublin, mocny w rap grze, chińczyk grze i poda grze. Umysł zniewolony, który co dzień szuka belki w swoim oku, tylko by zaatakować bliźniego źdźbłem PROSTO W TCHAWICĘ. A szczerze, to świetny komik, którego z wielką chęcią powitamy na naszej scenie.

BARTEK WALOS – Ukryty niczym Turtles, przez wielu wspominany w legendach, powraca. <usiał tylko poukładać swoje życie osobiste i komiksy na półce, a wiemy ile to zajmie. Czy był więziony przez ten czas na szczycie Isengardu, a uratował go wielki spocony kurak? Czy też w kazamatach Azkabanu przeżywał katusze bycia cześcią uniwersum Harry’ego Pottera? Dowiemy się wspólnie.

Całość, jak zwykle, poprowadzą w swoim stylu Bartosz „SM” Zalewski i Jasiek „PM” Borkowski

Bilety: 20 zł (pierwsze 90 sztuk) 25 zł (pozostałe) 30 zł (w dniu imprezy

UWAGA! Impreza dla osób dorosłych, tematyka bolesna jak kontuzja kolana.

24 lipca godz. 20.00

Klub, Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22

Grzybu

Komentarze