Żegnaj Lato na Bielanach 2019

☀ Lato trwa w najlepsze, a po lecie przyjdzie… jesień ?? My nie kończymy jednak sezonu i już dziś zapraszamy na jedną z największych imprez plenerowych w dzielnicy

❗ „Żegnaj Lato na Bielanach” ❗

W tym roku zaczynamy 7 września o godz. 15 wielkim rodzinnym piknikiem dla mieszkańców. W specjalnie przygotowanych strefach:
SPORTU ⚽?
EDUKACJI ??‍?
EKOLOGII ??
KULTURY ??
ZDROWIA ?‍??

Czeka na was dużo atrakcji: pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, konsultacje lekarskie, animacje, proekologiczne zabawy, konkursy i dużo pozytywnej energii, którą będzie można wykorzystać na zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia w fotobudce ?

Dla spragnionych kulinarnych doświadczeń nie zabraknie dobrego jedzenia w strefie foodtrucków i chillout’u ??

Od godz. 19.00 na głównej scenie wybrzmi muzyka! Jako pierwsza, w koncertową atmosferę zabierze nas formacja ZOUZY. Cztery instrumentalistki oraz charyzmatyczna wokalistka Sabina Nycek, która swoim wykonaniem utworu „Roar” podbiła serca widzów VI edycji The Voice of Poland TVP.

Później scena będzie należała do polskiego zespołu rockowego, którego zdecydowaną siłą są koncerty – mowa o Zespół IRA, na scenie od ponad 30 lat! ??

UWAGA ❗❗❗ To jednak nie koniec atrakcji – na zakończenie przygotowaliśmy coś czego jeszcze wcześniej na Bielanach nie było, ale… niech to zostanie jeszcze niespodzianką.

Bądźcie z nami 7 września 2019 r. (sobota), godz. 15 w Parku Olszyna (róg ulic Romaszewskiego i Gąbińskiej).

? WSTĘP WOLNY ?

Organizatorzy Urząd Dzielnicy Bielany, Krysiak Polska

Partnerem wydarzenia jest Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji, BYŚ – Profesjonalna Gospodarka Odpadami, SKM: Warszawska Szybka Kolej Miejska, Mazowsze serce Polski

Patroni medialni: Rock Radio, miesięcznik Nasze Bielany

Grzybu

Komentarze