Zestaw klocków „POWSTANIE WARSZAWSKIE”

Dzięki firmie Cobi dzieci mogą się bawić klockami, które nawiązują bezpośrednio do Powstania Warszawskiego. W oferowanych zestawach znajdziemy uśmiechniętych powstańców, roześmianych Niemców z karabinkami i namalowany na klockowej ścianie symbol Polski Walczącej.

W ramach serii „Powstanie Warszawskie” firma Cobi wypuściła na rynek m.in. klockową barykadę oraz zestaw z niemieckim samochodem VW typ 82 Kübelwage. W opisie zabawek, które przeznaczone są dla dzieci mających co najmniej 5 lat, wyjaśniono, że mają one upamiętniać Powstanie Warszawskie.

Powstańcze zabawki zbierają na stronie producenta znakomite opinie.

Zestaw super, jednak moglibyście dać motor niemiecki z miejscem dla żołnierza z MG42. Pistolet WIS ma za szeroką rękojeść, ale można ją zwęzić scyzorykiem, by pasowała 🙂 Mimo to polecam wszystkim, świetny moździerz i żołnierzyki.

Naprawdę świetny zestaw, nic dziwnego, że polecany. A ten pistolet maszynowy (błędnie nazywany Schmeisserem), czyli MP40 rewelacyjnie odwzorowany, na 6+. Podobnie Kübelwagen, choć wersje dwudrzwiowe były węższe. Polecam wszystkim fanom II Wojny!

Grzybu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.