Zombie Walk w Warszawie

Zombie Walk w Warszawie

Marsz żywych trupów odbędzie się w stolicy już po raz dziewiąty! Tradycyjnie spotykanie w ostatnią sobotę czerwca.

Przebieracie się za żywe trupy i maszerując wyznaczoną trasą jęczycie i udajecie filmowych nieumarłych. Start równo o godzinie 18:00, warto więc przyjść na miejsce rozpoczęcia wcześniej, w celu ucharakteryzowania się. Stare, porwane ciuchy i różnego rodzaju przypominające krew substancje to prosty pomysł na przebranie, oczywiście jak zwykle organizatorzy liczą na pomysłowość. Pamiętajcie że bardzo ważne jest zaangażowanie w odgrywaną rolę, Zombie Walk odbywa się raz na rok i warto skupić się na udawaniu zombie do końca. Spotkanie w pobliżu fontanny przy małym parku między Pałacem Kultury i Nauki, a placykiem przed Metrem Centrum. Trasa przemarszu prowadzi Marszałkowską, Chmielną, Nowym światem, Krakowskim Przedmieściem, a kończy się na Placu Zamkowym (przy Kolumnie Zygmunta). Po zakończeniu marszu organizatorzy zapraszają uczestników na after party do Level Up!

O czym należy pamiętać?
1. Poruszacie się tylko chodnikami i sprawnie przechodzicie przez przejścia dla pieszych, aby nie blokować ulicy.
2. Na czele marszu stoi grupa prowadzących zombie przebranych w odblaskowe, pomarańczowe kamizelki. Są to ludzie nadający pozostałym odpowiednie tempo, dlatego dla dobrego efektu, nie wyprzedzacie ich – biegnące zombie wyglądają gorzej.
3. Nie zaczepiacie oczywiście osób niechętnych do zabawy, a dla dobra wszechświata staracie się też nie śmiecić/brudzić.
4. Wszystkie przyniesione rekwizyty muszą być zabezpieczone, nie przynosicie prawdziwych noży, siekier etc. Prawdziwe mikrofalówki mogą być.
5. Nie wychodzicie z roli zombie, wytrzymajmy do końca.
6. Nie przynosimy żadnych zabawek lub replik broni, które strzelają kulkami.
7. Pamiętajcie, że to marsz żywych trupów, a nie wampirów, wilkołaków, czy innego rodzaju bohaterów horrorów, które żywymi trupami nie są.

Mapa z zaznaczoną trasą: http://i.imgur.com/r2mdaWB.jpg
Kontakt: zombiewalk.warszawa(małpa)gmail.com

After party:
http://ogarniety.pl/impreza/zombie-walk-after-party-w-level-up/

27 czerwca, godz 18:00
Mały park między Metrem Centrum, a Pałacem Kultury i Nauki (w pobliżu fontanny)
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze