Zupy w Noce i Dnie

Zupy w Noce i Dnie

ZUPA to temat rzeka, ale jesteśmy pewni, że kocha ją cały świat!

Może być polska, wietnamska, węgierska, meksykańska lub indyjska – zawsze znajdzie w pobliżu swoich wielbicieli. Ostatnio szturmem nasze podniebienia zdobywają zupy o egzotycznym smaku, wyglądzie, czy dodatkach, ale nawet te dobrze znane potrafią nas mile zaskoczyć. Zapraszamy Was na weekend z zupą w roli głównej!

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak smakuje jedna z najbardziej lubianych wietnamskich zup to sprawdźcie propozycję PITAYA, która przygotuje dla Was wietnamską zupę „Pho”. Dla ciekawych będzie też zupa z ryżem i szerszeniem morskim.

RESTAURACJA BORPINCE szykuje prawdziwą zupową ucztę. Na swoim stanowisku zaserwuje klasyczną zupę fasolową z wędzonką, aromatyczną „Tárkonyos marhalábszárleves” – zupę estragonową z wołowiną, a także słynną na całe Węgry zupę gulaszową z wołowiną, ziemniakami, zacierkami i ostrą papryką – „Bográcsgulyás”. Ta ostatnia w Polsce jest znana pod nazwą Bogracz. Możecie być pewni, że będzie bardzo gorąco i rozgrzewająco!

PIZZA LUNGA specjalnie dla Was zamiesza w garnku przepyszny krem z porów z krewetką królewską.
GANESH URSYNÓW sięgnie do przepisu na „Daal Soup” – będziecie mieli okazję spróbować aromatycznej zupy z żółtej soczewicy.
I jeszcze EAT ON THE STREET będzie na Was czekać z niesamowicie sytą „Sopa Mexicana” – warzywną, pikantną, podawaną z nachosami, serem i tortillą.

My już to słyszymy, jak w Nocach i Dniach znów rozlega się „mniam”, „mlask” i „pycha”!

10-12 Marca,

Piątek, 19-2 Sobota 12-2 Niedziela 12-22

PS

Komentarze