Żywiec Miejskie Granie: Grubson, Jarecki & BRK

Żywiec Miejskie Granie: Grubson, Jarecki & BRK

W ramach cyklu Miejskie Granie sponsorowanego przez markę Żywiec organizatorzy zapraszają do Plażowej na kolejny koncert!

W sobotę, 29 sierpnia, zagra GRUBSON !

GrubSon, a właściwie Tomasz Iwańca, swoją muzyczną karierę rozpoczął pod koniec lat 90. kiedy to powstała ekipa „Po-3na Różnica” (Twórca, Max, Rav). W 2001 roku grupa zyskała kolejnego członka – Jaco i zmieniła swoją nazwę na „Czwarta Zmiana”.

W latach 2003 – 2004 GrubSon wydał solowy nielegal „N.O.C.” (Nowiny Osiedle Chrabowa) wraz z klipem mającym promować́ wydawnictwo. Płyta zaprezentowała eklektyczne oblicze GrubSona – można było usłyszeć́ na niej rap, ruffneck czy dancehall. W 2009 roku artysta podpisał kontrakt na swój pierwszy legalny album „O.R.S.”, który pojawiła się w sprzedaży we wrześniu. Pochodzące z niego single „Nowa Fala” czy „Na Szczycie” sprawiły, że kariera GrubSona nabrała znacznego rozpędu. Świadczy o tym m.in. fakt, że jego kolejna płyta„Coś Więcej Niż Muzyka”, wydana w 2011 roku otrzymała miano platynowej.

Więcej na:

Home

AFTER:

O 23 scenę przejmują Dj Hubson, Dj DTL oraz DJ Grubaz, którzy nie dadzą Wam opuścić nadwiślańskiej plaży, aż do samego rana!

https://www.facebook.com/hubsondj
https://www.facebook.com/DjDtlone
https://www.facebook.com/djgrubaz

29 sierpnia, godz. 21:00
Plażowa
Wybrzeże Szczecińskie 1
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze