Żywiec Miejskie Granie: Magnificent Muttley & Dead Frank

Żywiec Miejskie Granie: Magnificent Muttley & Dead Frank

W ramach cyklu Miejskie Granie sponsorowanego przez markę Żywiec organizatorzy zapraszają do Plażowej na kolejne koncerty!

W kolejną sobotę 25 lipca zagrają MAGNIFICENT MUTTLEY oraz DEAD FRANK !

MAGNIFICENT MUTTLEY – młode warszawskie trio okrzyknięte jednym z najlepszych zespołów młodej rockowej sceny. Zespół wydał już trzy bardzo dobrze przyjęte płyty: debiutancki krążek „Magnificent Muttley”, EP’kę „Little Giant” oraz premierowa „Rear Window”. W tym czasie zagrali na największych polskich festiwalach: Open’er, OFF Festival, Coke Live Music oraz Jarocin Festival. Trudno znaleźć w Polsce podobny zespół – w tym sensie, że muzyczne pasje, współczesne i dawne, realizują na bardzo dobrym poziomie technicznym. Każdy z muzyków ma tyle samo miejsca. Działają razem od zimy 2010 roku. Instytut Adama Mickiewicza przyznał im także wyróżnienie „Boarder Breaker” dla zespołu z największą szansą na zagraniczną karierę. Warto posłuchać Magnificent Muttley na Plażowej scenie Miejskiego Grania zanim wyruszą w świat. Młodzi, piękni, zdolni !

Więcej na:
https://www.facebook.com/MagnificentMuttley
http://magnificentmuttley.bandcamp.com/

DEAD FRANK – powstał w 2014 roku z inicjatywy Tomka Uszyńskiego i Jacka Perkowskiego. Panowie postanowili połączyć ambitne i rasowe granie spod znaku Black Keys czy Jacka White’a z polskimi tekstami i przebojowymi refrenami. Zespół jest na etapie negocjacji z kilkoma dużymi wytwórniami płytowymi. Debiutanckich utworów można było posłuchać na antenie Antyradia podczas mini koncertu w programie MakaArt. W składzie Dead Frank sami doświadczeni muzycy: Tomek Uszyński – śpiew, gitara, Jacek Perkowski – gitara, Piotrek Kowalewski – bas i Rafał Dutkiewicz – perkusja. Rockowe brzmienie Dead Frank już w przyszłą sobotę 25 lipca w Plażowej! Młodzi, piękni, zdolni i dośwadczeni 😉

Więcej na:
https://www.facebook.com/Deadfrankband

After: GLOBAL DIGGERS

25 lipca, godz. 20:00
Plażowa
Wybrzeże Szczecińskie 1
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze