Żywiec Miejskie Granie

Żywiec Miejskie Granie

Lipcowe Miejskie Granie zaczynamy wyjątkowo od piątku 15 lipca!

Będzie to koncert O.S.T.R. promujący jego najnowszy album „Życie po śmierci”.

O.S.T.R. to jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w obranym kierunku artystycznym. Na scenie hip-hopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Na poprzedniej płycie „Podróż zwana życiem” O.S.T.R. podsumował swoje artystyczne i osobiste dokonania. Premiera płyty o tak autobiograficznej wymowie zbiegła się z rewolucją w życiu osobistym muzyka. Poważna, zagrażająca życiu choroba sprawiła, że O.S.T.R musiał przewartościować swoje dotychczasowe dokonania. Stąd tytuł jego nowego albumu – wymowne „Życie po śmierci”. Sam artysta nieraz powtarzał, że jego „kolejna płyta to najbardziej osobista płyta w karierze”. Najnowsza jest najbardziej osobista w szczególny sposób. O.S.T.R. jest po przejściach, które ukształtowały go na nowo. To nowa definicja drogi artystycznej i osobistej.

Muzycznie za album odpowiada tradycyjnie ekipa Killing Skills, którą obok O.S.T.R. tworzą holenderscy producenci i kompozytorzy Chris Van Rootselaar i Jaap Wiewel. Same prace studyjne nad mixem albumu trwały ponad pół roku, co gwarantuje ponownie bezprecedensową jakość produkcji na polskim rynku. Całość swoimi cutami wsparł DJ Haem, który również pojawi się na scenie w CKiBP.

Line up:
O.S.T.R.
+ więcej

20:00
15.07.2016

Plażowa
ul. Wybrzeże Szczecińskie 1, Warszawa

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze