18-19 kwietnia – Targi Rzeczy Ładnych

18-19 kwietnia - Targi Rzeczy Ładnych

TRŁ WIOSNA 2015! STARTUJEMY! Witajcie po zimowej przerwie! Kurz po w-y-b-i-t-n-e-j listopadowej edycji Targów Rzeczy Ładnych jeszcze nie opadł, a już dostawaliśmy pytania, kiedy widzimy się po raz kolejny. Dzięki! Dziękujemy wszystkim wystawcom, partnerom i gościom, że możemy wspólnie tworzyć, a co tam, najlepsze targi designu w Warszawie. To zaszczyt i zobowiązanie, którego nie zamierzamy zawieść – dopiero się rozkręcamy! Rok 2015 mamy wypełniony planami, naprawdę będzie się działo.

Na początek – WIOSENNA EDYCJA TARGÓW RZECZY ŁADNYCH! Kiedy? 18-19 KWIETNIA – już po świętach wielkanocnych, a jeszcze przed majówką. Idealny termin, żeby odświeżyć mieszkania i domy. Gdzie? W przestrzeni biurowej PLAC UNII CITY SHOPPING przy ul. Puławskiej 2. Wracamy do znakomitego miejsca, które świetnie sprawdziło się jesienią. Wysokiej jakości architektura, znakomity dojazd, parking, piękny widok na Puławską i, co najważniejsze, 2 tys. metrów kwadratowych najciekawszego polskiego designu i printu!

Informacja dla wystawców – zgłoszenia przyjmujemy OD DZIŚ. Aby zgłosić swój udział w TRŁ wystarczy zapoznać się z regulaminem imprezy (link znajdziecie na dole tego wpisu), a następnie zgłosić się mailowo: TARGIRZECZYLADNYCH@YAHOO.COM. Uwaga – zachęcamy do szybkich zgłoszeń – do końca lutego obowiązuje atrakcyjny cennik stoisk z poprzedniej edycji. Szczegóły w regulaminie. Przypominamy – na TRŁ prezentujemy projektantów i producentów designu, mebli, lamp, ceramiki, akcesoriów, twórców plakatów, wydawnictwa książkowe dla dzieci, twórców oryginalnych zabawek etc. Nie prezentujemy mody i dodatków modowych:) I z góry przepraszamy, że nie będziemy mogli pokazać na Targach wszystkich chętnych wystawców – zależy nam na wyborze najlepszych i najciekawszych firm. Takich, które wpisują się w profil imprezy, a wyróżniają się oryginalnością i jakością. Nie wszystkich możemy zmieścić w targowej przestrzeni.

Jak zawsze Targi Rzeczy Ładnych to także program spotkań, wykładów i warsztatów. Zależy nam, żeby nasza impreza inspirowała i umożliwiała kontakt z ciekawymi ludźmi i ideami dotyczącymi designu, projektowania i architektury. Szczegóły programu będziemy ujawniać w kolejnych tygodniach, ale już teraz zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w tworzenie tego wydarzenia – jesteśmy otwarci na współpracę i Wasze pomysły. Śmiało!

Zachęcamy też firmy i organizacje oraz media do współpracy i wspólnych przedsięwzięć w ramach TRŁ. Naszą imprezę odwiedza 8 tysięcy osób i jesteśmy dumni, że jest to najlepsza publiczność w Warszawie. Nasz mail: targirzeczyladnych@yahoo.com.

Serio – nie możemy doczekać się wiosennej edycji! Mamy nadzieję, że spotkamy się w świetnym gronie, i że jak zwykle będziemy mogli pokazać Wam najlepsze i najnowsze produkty najzdolniejszych ludzi w Polsce (czy Kwiaciarnia, Malwina Konopacka, Poppyworks, Dawid Ryski |talkseek.com, Purpura, HAYKA design store, Wydawnictwo WYtwórnia, Super Salon, Nioska i dziesiątki innych nas słyszą?!:). Postaramy się, żeby przez dwa dni Warszawa była centrum świetnego designu. I mistrzowskiej atmosfery!

Ajka, Ania, Paweł i ekipa TRŁ

#targirzeczyladnych #trł #toznowumy #andyoudontstop #placunii #wiosna2015 #warszawa #bedziesuper #togdziejesttenbankomat?

Targi Rzeczy Ładnych
18-19 kwietnia 2015
Biurowiec Plac Unii, ul. Puławska 2
Wstęp 5 zł
Zgłoszenia: targirzeczyladnych@yahoo.com
Regulamin: http://on.fb.me/1vDd5wO

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze