Art & Fashion Festival oraz II Edycja Warszawskiego Dnia Kapelusza

Art & Fashion Festival oraz II Edycja Warszawskiego Dnia Kapelusza

ART & FASHION FESTIVAL podobnie jak wszystkie dotychczasowe imprezy to wyjątkowe wydarzenie łączące z powodzeniem modę, kulturę, sztukę i styl, dające niepowtarzalną możliwość spędzenia czasu z daleka od centrów handlowych i nieprzychylnych, dużych sal wystawienniczych.

Jak zawsze organizatorki postawiły na jakość i styl i kameralną atmosferą. Starannie dobrane i wyselekcjonowane firmy odzieżowe, projektanci biżuterii oraz akcesoriów i dodatków zapewniają wysoki standard oferowanych towarów i usług.

W tym dniu, w ramach Art & Fashion Festival, odbędzie się także II Warszawski Dzień Kapelusza oraz niezwykły pokaz najnowszej, wiosenno – letniej kolekcji Justyny Ołtarzewskiej, który zakończy specjalnie przygotowania przez projektantkę niespodzianka!

Przez cały dzień będzie też z nami Magdalena Leszner – Skrzecz, autorka książki „Paryski Świt” oraz klimatycznego bloga CODE DE FEMME o sztuce, kulturze, modzie i podróżach. Podczas spotkania z autorką możliwe będzie kupienie książki oraz otrzymanie autografu!

23 Kwietnia 2016, sobota, Godzina: 11.00
Śródmieście, Dom Handlowy Mysia 3 (pokaż na mapie)

Grzybu

Komentarze