Cykl Fale Dźwiękowe – Przyjdź i śpiewaj nad Wisłą

Fale dźwiękowe - Przyjdź, śpiewaj nad Wisłą

Pierwszy nad Wisłą chór rozrywkowy! Co więcej – nie trzeba mieć żadnego doświadczenia – po prostu przyjdź i daj się ponieść muzyce. Wydarzenie dla osób w każdym wieku.

To kolejny po cyklu „Teatr na leżakach” pomysł Teatr Pijana Sypialnia na letnie okołoteatralne aktywności w modnych nadwiślańskich miejscówkach. Tym razem we współpracy z Plażowa.

Pod okiem szefa muzycznego Teatru Pijana Sypialnia organizatorzy stworzą na jeden wieczór wyjątkowy chór! Będzie prawdziwa rozgrzewka wokalna, a potem… wspólne śpiewanie. W repertuarze projektu znajdą się piosenki z czasów przedwojennej Warszawy, utwory w klimatach folkowych i kanony. Pamiętajcie – nie musicie mieć żadnego doświadczenia: zabierajcie znajomych i śpiewajcie tak, żeby cała Warszawa usłyszała!

Prowadzenie: Daniel Zieliński – muzyk, aranżer, dyrygent, absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Szef muzyczny i twórca muzyki do wszystkich widowisk Teatru Pijana Sypialnia.

Teatr Pijana Sypialnia, to niezależny projekt skupiający aktorów, śpiewaków, tancerzy i muzyków. Zjawisko Pijanej Sypialni określa się mianem „teatru vintage” lub „teatrem warszawskim” Ich widowiska wyróżniają się muzyką na żywo wykonywaną przez orkiestrę, chór i solistów. Są laureatami festiwali teatralnych w całym kraju. Zostali zaproszeni na Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych w Krakowie, gdzie prezentują się najlepsze teatry tego typu z całego świata. W Warszawie znani z występów w zupełnie nieteatralnych miejscach. Grają na ulicy, starych podwórkach, a nawet… w barach mlecznych.

22 czerwca, godz 19:00
Plażowa
Wybrzeże Szczecińskie 1
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze