DOG DAY – Festiwal Smaków i Akcesoriów Dla Psów

DOG DAY - Festiwal Smaków i Akcesoriów Dla Psów

Bardzo serdecznie zapraszamy na organizowany przez Dog&Sport – „Festiwal Smaków i Akcesoriów dla psów” który odbędzie się 4 marca 2017 roku w Warszawie. WSTĘP WOLNY! – dla zwiedzających i kupujących.

Ruszamy z zapisami na wykłady! Możesz zarejestrować się już dziś! Uprzedzamy, że ilość miejsc na wykłady jest ograniczona! Zgłoszenia na wykłady tylko drogą mailową. Koszt uczestnictwa w wykładach 60 zł.

A co w ramach wydarzenia?
– wykłady na temat żywienia i suplementacji
– panel dyskusyjny : karmy mokre & karmy suche & barf & suplementy
– stoiska z pysznościami, karmami, suplementami, smakołykami dla naszych psów
– stoiska z zabawkami i innymi akcesoriami dla zwierzaków
– stoiska edukacyjne, sportowe

Prelegentami będą:

Dr Jacek Wilczak – specjalista w zakresie żywienia, dietoprofilaktyki schorzeń metabolicznych i promocji zdrowia. Adiunkt w Zakładzie Dietetyki Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Właściciel czekoladowego labradora retrievera – więc z autopsji wie jak ważna jest właściwie zbilansowana dieta dla prawidłowego wzrostu i rozwoju psa. Promotor i zwolennik prawidłowo zbilansowanej diety domowej oraz bezpiecznych jej zamienników. Autor publikacji naukowych i popularno-naukowych z zakresu wykorzystania związków biologicznie czynnych w żywieniu człowieka i zwierząt oraz terapii i profilaktyce chorób dietozależnych. Ważny element pracy naukowej stanowią badania nad wykorzystaniem związków biologicznie czynnych w konstruowaniu żywności funkcjonalnej – grupy produktów żywnościowych o właściwościach „prozdrowotnych”, które mogą być wykorzystywane w żywieniu zarówno zwierząt domowych jak i ich Właścicieli.
Temat jego wystąpienia:
– Karmy mokre i wzrost ich popularności.

Aneta Bocheńska – Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu (2007 rok). W 2010 uzyskała Certyfikat Canine Rehabilitation Institute, Floryda USA, wymagany staż i praktyki odbyła w TOPS Veterinary Rehab pod kierunkiem Laurie McCauley, DVM. Specjalista chorób psów i kotów, obroniła prace doktorską zakresu neurologii weterynaryjnej.
Autorka i współautorka licznych publikacji o tematyce neurologicznej i rehabilitacyjnej. Wykładowca na konferencjach i seminariach. Obecnie adiunkt dydaktyczno – naukowy w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ -UR w Krakowie. W swojej praktyce weterynaryjnej zajmuje się przede wszystkim medycyną psów sportowych, neurologią i medycyną regeneracyjną.

Tematy jej wystąpienia to:
– Medycyna regeneracyjna dla zwierząt
– Za nim będzie za późno – czego nie lekceważyć co i kiedy zbadać.

Małgorzata Olejnik – Specjalista dietetyk, doradca żywieniowy. Nauki w zakresie Zasad Żywienia i Dietetyki Stosowanej pobierała na wrocławskiej Akademii Medycznej i w Niepublicznych Szkołach Medycznych.
Od lat związana z kynologią. Pasjonacko zgłębia wiedzę w obszarze żywienia psów i kotów. Jest orędowniczką naturalnego ich żywienia, zgodnego z przystosowaniami ewolucyjnymi. Ukierunkowana na holistyczne postrzeganie i dążenie do ich dobrostanu.
Właścicielka i hodowczyni psów rasy yorkshire terier i biewer yorkshire terier. Wieloletnia ‘barferka’.
Blogerka, autorka wielu artykułów publikowanych w prasie ogólnopolskiej, lokalnej, specjalistycznej i branżowej. Autorka pierwszej w Polsce serii książek poradnikowych „Pies na diecie BARF” i ”Kot na diecie BARF”.

Tematem jej wystąpienia będzie:
– BARF – „nowomoda” czy świadome żywienie
Alicja Rabiko – Woźniak – dietetyk zwierzęcy, specjalista ds marketingu.
Jestem absolwentką kierunku Turystyka i rekreacja w Toruńskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości. Tam po raz pierwszy zetknęłam się z żywieniem zwierząt towarzyszących, które stało się moją pasją. Od kiedy pamiętam całym sercem kochałam psy. Dlatego po ukończeniu studiów postanowiłam rozwijać swoją wiedzę w kierunku, którego głównym celem będzie dbanie o ich dobrostan. Postanowiłam ukończyć studia biologiczne, aby usystematyzować wiedzę i dalej ją rozwijać. Nie zmieniam świata. Pragnę jedynie zmieniać to co najbliższe – niewiedzę na wiedzę, nieświadomość na świadomość, a wszystko to obalając stereotypy i zmieniając priorytety.
Pracuję jako dietetyk zwierzęcy, a także specjalista ds. marketingu pet-food. Wykształcenie kierunkowe zdobyłam podczas pełnowymiarowego kursu dietetyki zwierzęcej, zorganizowanego przez szkołę Silva Lupus. Brałam udział w seminariach z zakresu żywienia zwierząt, komunikacji międzygatunkowej, masażu relaksacyjnego psów i pierwszej pomocy. Otrzymałam certyfikat ukończenia kursu Animal Behaviour and Welfare, organizowanego przez Uniwersytet Edynburski.
Wszystkie zdobyte doświadczenia i poszerzaną wciąż wiedzę staram się jak najskuteczniej łączyć podczas pracy ze zwierzętami wymagającymi pomocy żywieniowca, również w domu. Jestem właścicielką kundelka alergika, którego problemy zdrowotne codziennie motywują mnie do szukania niestandardowych rozwiązań żywieniowych, w celu zapewnienia mu zdrowia i dobrej kondycji na lata.

Temat jej wystąpienia: „O marketingu pet-food na przykładzie karm suchych” czyli:
– czy na pewnego tego chcesz? – na co powinien uważać kupujący
– rozwój rynku pet-food w Polsce
– o marketingu i rodzajach promocji na rynku karm
www.psiatetyka.pl

Soho Factory, Mińska 25

04 Marca 2017, sobota, Godzina: 10.00

WSTĘP WOLNY!

Koszt uczestnictwa w wykładach to 60 zł
Prosimy pamiętać, że zgłoszenie uczestnictwa jest równoważne z dokonaniem wpłaty do 14 dni od zgłoszenia.
Do 4 lutego lutego włącznie, mogą Państwo zrezygnować z udziału i uzyskać zwrot kosztów.
Uprzedzamy, że ilość miejsc jest ograniczona.

Dane do przelewu:
Fun Creative
Tytuł: festiwal
50 11 40 2004 0000330275437315

Adres kontaktowy na który prosimy przesyłać zgłoszenia i ewentualne pytania: m.wrobel@dogandsport.pl

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze