Dzień chłopaka już dzisiaj!

Dzień chłopaka już dzisiaj!

Obchody Dnia Chłopaka nie są w naszym kraju popularnym świętem, wręcz nie jest ono przez wielu akceptowane. Wielu uważa je za marne naśladowanie Dnia Kobiet. Większość pań powie, że ich dzień jest o wiele ważniejszy, a możliwość zapomnienia o nim przez mężczyzn jest niewybaczalna. Sami mężczyźni nie przykładają zbyt wielkiej uwagi na ich własne święto, być może dlatego, że istnieje ono stosunkowo od niedawna.
W Polsce 30 września obchodzony jest głównie przez młodych ludzi, dzieci w szkole traktują go jako kolejną zabawę i powód do śmiechu.

Najczęściej wymienianymi prezentami na tym forum internetowym są kubki i koszulki z nadrukami. Częstym podarunkiem jest również poduszka ze zdjęciem.

Sklep Yego w Dniu Chłopaka cieszy się większą popularnością niż zwykle. – Najczęściej kupowanymi produktami są spinki do mankietów, scyzoryki, piersi antystresowe oraz pióra – mówi Anna Murawska, pracująca w sklepie Yego w Warszawie.

– Nie obchodzę Dnia Chłopaka, szczerze mówiąc nawet nie znam dokładnej daty tego święta. Moim zdaniem to zwykły wymysł chłopców, którzy czują się niedocenieni – mówi Magda z Woli.

– Mój chłopak uważa, że Dzień Chłopaka to niezwykle ważny dzień, chociaż jak pytam co chciałby dostać odpowiada, że nic – mówi Asia z Bielan – Jednak żeby było mu miło zawsze urządzam jakąś kolacje we dwoje i kupuje drobny upominek albo perfumy żeby wiedział, że pamiętałam o nim i jego dniu – dodaje.

A Ty co kupisz chłopakowi w dniu jego święta?

Grzybu

Komentarze