Krzysztof Zalewski (solo act) na 8. urodzinach Cudu nad Wisłą

Krzysztof Zalewski (solo act) na 8. urodzinach Cudu nad Wisłą

♥ 28 lipca to SIÓDMY z OŚMIU urodzinowych dni Cudu nad Wisłą! ♥ Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Krzysztof Zalewski (solo act) w Cudzie nad Wisłą!

Debiutancką płytę – rockową, ostrą, surową – wydał zaraz po wygranej „Idola” w 2004 i po jakimś czasie słuch po nim zaginął, ale to nie znaczy, że Zalef zrezygnował z muzyki. Wręcz przeciwnie!

Terminował u Nosowskiej i w Heyu, grał w Muchach i Japoto, występuje z Brodką, a nawet zagrał w filmie. Uzbrojony w te doświadczenia Zalewski zadebiutował ponownie, albumem „Zelig”.

To wyzwanie rzucone dzisiejszej muzyce popularnej: 10 rockowych piosenek, ambitnych i chwytliwych zarazem. Dla wszystkich, ale nie dla każdego. Tą płytą zaistniał w świecie muzyki alternatywnej i zagrał setki koncertów w całej Polsce.

Rok 2016 to nowa odsłona – płyta „Złoto”. I jest na pewno najbardziej osobistą, a zarazem najbardziej przystępną i przebojową płytą Krzysztofa Zalewskiego. To taki materiał, który skupia w sobie wszystkie jego dotychczasowe doświadczenia, jako wokalisty, multiinstrumentalisty, kompozytora i tekściarza.

28 lipca w Cudzie Nad Wisłą, Zalef w wersji SOLO ACT grając sam na wszelkich instrumentach od perkusji po gitarę i klawisze. Start 20:00

NIE ZABRAKNIE WYJĄTKOWEGO GOŚCIA <3

Grzybu

Komentarze