Majowe utrudnienia na drogach Woli i Włoch

Zwężona wschodnia jezdnia ul. Modlińskiej przy ul. Elektronowej

 

Od 30 kwietnia na Woli i Włochach zaczyna się okres prac drogowych i i budowy sieci ciepłowniczej. Oto największe utrudnienia które spowodują te naprawy i budowy.

Od dzisiaj, czwartku 30 kwietnia, zwężeniu o jeden pas uległa ulica Grzybowska przy skrzyżowaniu z Wronią, z powodu budowy sieci ciepłowniczej. Zwężenie ciągnie się do przystanku autobusowego w kierunku ul. Towarowej. Dodatkowym utrudnieniem na tym odcinku jest zakaz skrętu w lewo w ul. Wronią od ul. Towarowej. Taka organizacja ruchu obowiązuje do 18 maja.

Kolejne zmiany nastąpią w okresie od 19 do 28 maja, zamknięty zostanie wlot ul. Wroniej od strony ul. Chłodnej. W tym czasie obowiązuje zakaz skrętu z ul. Grzybowskiej w ul. Wronią w kierunku ul. Chłodnej. W takim układzie do ulicy Chłodnej dojechać można będzie ulicą Towarową.

Także zamknięta zostanie ulica Popularna, pomiędzy Al. Jerozolimskimi a ul. Czereśniową. Tutaj od 30 kwietnia od godziny 22:00 do 2 maja do godz 7:00 odbędzie się wymiana nawierzchni. Będzie zaproponowany objazd prze Al. Jerozolimskie – ul. Kleszczową – Bolesława Chrobrego.

 

Utrudnienia w ruchu spowodują też zmiany tras autobusów. Między innymi: autobusy linii 178, 191 i N85 będą kursowały ul. Łopuszańską i Kleszczową, a 127: Łopuszańską, Kleszczową, Bolesława Chrobrego i Popularną.

Materiały: http://tvnwarszawa.tvn24.pl/

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze