Namiot wielkanocny – tam własnoręcznie zrobisz ozdoby i kartki świąteczne

Namiot wielkanocny - tam własnoręcznie zrobisz ozdoby i kartki świąteczne

Już niedługo Wielkanoc. Najwyższa pora, aby rodzinie i znajomym wysłać życzenia wesołych i zdrowych świąt. Warszawa zaprasza do namiotu wielkanocnego, w którym także będzie można własnoręcznie zrobić ozdoby – palmy i pisanki.

Namiot świąteczny stanie na Krakowskim Przedmieściu przy Domu Polonii w sobotę i niedzielę, 8-9 kwietnia, w godz. 10.00-20.00. Na miejscu dostępne będą materiały do wykonania ozdób, a także wiosenno-świąteczne inspiracje.

Kartki i znaczki warszawiacy otrzymają bezpłatnie. Od ich nadawców zależy jak oryginalne i optymistyczne będą napisane na nich treści.

– Wysyłanie życzeń świątecznych to piękny zwyczaj – mówi Hanna Gronkiewicz- Waltz, Prezydent Warszawy – Ostatnio zdominowany przez urządzenia elektroniczne, ale myślę, że warto powrócić do dawnego, tradycyjnego sposobu odręcznego pisania pozdrowień na pięknie zdobionej, świątecznej kartce.

Własne, nawet najprostsze słowa pokażą adresatom, że ciepło o nich myślimy – chcemy się dla nich na chwilę zatrzymać, ubrać myśli w słowa i przelać je na papier.
Do wszystkich życzeń dołączy się Warszawa, bowiem specjalnie przygotowane kartki pokażą nasze miasto w świątecznej, wiosennej odsłonie. Pocztówka otrzymają okazjonalny stempel i będą gotowe do wysłania.

Zapraszamy do warszawskiego namiotu wielkanocnego!

Grzybu

Komentarze