Noc zakupów i koncert Cleo w Blue City

Noc zakupów i koncert Cleo w Blue City

W tym roku Centrum Handlowe Blue City będzie wyjątkowo hucznie celebrować Black Friday – w sklepach pojawią się zniżki nawet do 70%, a wieczorem na poziomie -1 wystąpi gwiazda – Cleo. Z okazji Czarnego Piątku na jeden dzień Blue City stanie się Black City!

 Przypadający 25 listopada Black Friday to dzień, który uważany jest za początek sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem i z którym wiąże się udzielanie bardzo korzystnych rabatów przez sieci handlowe. W większości sklepów w Centrum promocje obowiązywać będą od rana. Takie okazje cenowe mogą się prędko nie powtórzyć – niektóre sklepy, np. New Yorker, zdecydowały się obniżyć ceny części asortymentu o połowę. W innych, np. Kontigo czy Cubus, wybrane artykuły będzie można kupić nawet o 70% taniej niż zwykle!

Aktualną listę rabatów znaleźć można na stronie: http://bluecity.pl/wydarzenia/blackcity. Warto zaglądać tam regularnie, gdyż codziennie Blue City odkrywa rąbka tajemnicy, ujawniając informacje o nowych rabatach.

Kulminacyjna część Czarnego Piątku, czyli Noc Zakupów, rozpocznie się o godzinie 18:00, natomiast o godzinie 20:00 na poziomie -1 przy fontannie swoje największe hity zaśpiewa Cleo – dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem. Fani wokalistki będą mieli szansę wziąć udział w konkursie i wygrać nagrodę-niespodziankę, dzięki której zapamiętają ten Czarny Piątek na długo! Szczegóły już wkrótce pojawią się na fanpage’u Centrum.

Tego dnia Blue City czynne będzie dłużej niż zwykle – koniec imprezy przewidziany jest na godzinę 23:00.

To będzie naprawdę wyjątkowe święto zakupów!

Grzybu

Komentarze