Targi Slow Fashion #9 – Warszawska Jesień

Targi Slow Fashion #9 – Warszawska Jesień

Wyobraź sobie miejsce w którym spotykają się najlepsi polscy projektanci, twórcy i designerzy. W jednym momencie łączy się jakość, precyzja, charakter i pasja. Przestrzeń ta pełna jest kreatywności, stylu, pomysłów i wymiany myśli. To tu znajdujesz ubrania, które wyrażają Ciebie – Twoją indywidualność, Twoje korzenie, Twój styl i osobowość.

Już po raz 9 zapraszamy Cię na jedyne takie wydarzenie w Polsce. Ponownie na PGE Narodowym odbędą się Targi Slow Fashion – impreza na której premierowo swoje kolekcje zaprezentują najciekawsi polscy projektanci, tworzący zgodnie z ideą ‘slow’. Definiujemy ją jako mądre i zdrowe podejście do konsumpcji, przez co masz okazję poznać lokalnych przedsiębiorców, wykorzystujących najlepszej jakości materiały oraz wytwarzających limitowane serie.

Targi Slow Fashion to ponad 200 wystawców z całej Polski, którzy mają możliwość zaprezentowania się szerokiemu gronu odbiorców. Już 30 września i 1 października przestrzeń PGE Narodowy wypełni tysiące produktów. Całość zostanie podzielona na strefy: Premium, Casual, Street, Elegance oraz Kids.

Po raz kolejny powstanie również Strefa Męska – przestrzeń dedykowana dla Panów, którzy w jednym miejscu znajdą ubrania, akcesoria, dodatki i usługi. W tym miejscu możesz odwiedzić również studio tatuażu, The Urban Beard – Barber oraz w spokoju napić się whisky.

Podczas targów odbędą się bezpłatne konsultacje ze stylistką make me. na SLOW Fashion #9 – Warszawska Jesień. Podczas zakupów Kasia zdradzi sekrety smart shoppingu i budowania idealnej garderoby. Zapisy pod linkiem: bit.ly/SPOTKANIEZESTYLISTĄ
Panowie będę mieli możliwość poznania tajników doboru krawata do poszetki, dowiedzenia się jakie kolory królują tej jesieni oraz sprawdzenia jakie materiały wybierać przy zakupie dodatków. Konsultacje również sa darmowe i odbywają się na stoisku Non’chalant.

‘Slow’ to powrót do natury, więc nie zabraknie strefy Ciało z organicznymi kosmetykami z lokalnych manufaktur oraz bezpłatnym masażem ThaiSun – Salon masażu tajskiego.

Po raz pierwszy powstanie strefa Slow, którą organizowana przez K105K. Antresolę zapełnią instalację artystyczne, które połączą naturę z nowymi technologiami. To tu zabrzmi ambientowa muzyka, znajdą się wygodne leżaki oraz upragniony relaks.

Chcesz spróbować swoich sił jako twórca? Przyjdź na targi i odwiedź strefę #Warsztatownia, gdzie poznasz działanie maszyn do szycia JUKI – Sew it, uwijesz kwiecisty wianek z Amarant czy zaprojektujesz nadruk na tiszert czy torbę wspólnie z Bazgrołaki. Nowość w tym roku to strefa upcyklingu ubrań. Zajęcia poprowadzi Karina Wacławik wspólnie z Factory Annopol i Factory Ursus. Ponownie odbędzie się akcja VIVE Textile Recycling „Torba za torbę”. Za torbę nie używanych już tekstyliów uczestnicy otrzymają ekotorbę projektu Mariusz Przybylski, której produkcja oszczędza 2600 litrów wody. O tym jak oszczędzać jeszcze więcej wody, a przy okazji czasu i pieniędzy goście dowiedzą się na stoisku GROHE – producenta filtrujących systemów kuchennych.

Na targach Slow Fashion dbamy również o najmłodszych. Przyjdź z rodziną i dziećmi i skorzystaj z bezpłatnych atrakcji Placu Zabaw i Kreatywności organizowanego przez Family for Family oraz Potworkowo. To tu znajdziesz inspirujące warsztaty, zabawy, książki czy ubrania i akcesoria tworzone prosto z serca.

Idea ‘slow’ to też zwrócenie uwagi na człowieka, na jego komfort pracy, godziwe wynagrodzenie i poszanowanie praw pracowniczych. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat i wesprzeć fundacje dbające o te kwestie? Przyjdź i porozmawiaj z wolontariuszami z Fundacja La Strada. Od początku wspieramy inicjatywy, które działają na rzecz świadomości procesów w branży modowej.

Zachęcamy do pozostawienia samochodu pod domem i przyjazd z mytaxi – Aplikacja Taxi. W weekend targów Slow Fashion otrzymasz zniżkę 50% przy płatności przez aplikację na każdy kurs który rozpocznie się lub zakończy przy PGE Narodowym.

#KupujLepszeUbrania

Patroni Medialni:
Chillizet / Glamour.pl / Ströer Digital Media / Clear Channel Poland / Synergic Media / Fashion Biznes / SlowLife food&garden / Hipoalergiczni / Mamadu

Partnerzy:
VIVE Textile Recycling / JUKI – Sew it / GROHE / SHOWROOM / mytaxi – Aplikacja Taxi / Fundacja La Strada / Family for Family / Jestem Slow / Instytut Prawa Mody / Spark Park

Bilety:
Eventim.pl / Ticketpro Polska / Bilety24.pl / KupBilecik.pl , Biletomat.pl – bilety online

Targi Slow Fashion #9 #WarszawskaJesień
Kiedy: 30 września i 1 października 2017 r.
Gdzie: PGE Narodowy (aleja Józefa Poniatowskiego 1)
Godziny otwarcia: 11.00 – 19.00
Wstęp na targi: 10 PLN / 2 dni, dzieci i młodzież do lat 12 wstęp bezpłatny.

Grzybu

Komentarze