URBANATOR DAYS – warsztaty muzyczne na światowym poziomie ZA DARMO

URBANATOR DAYS - warsztaty muzyczne na światowym poziomie ZA DARMO

W dniach 3-4 października 2014r., w Dzielnicy Wola, rusza ósma edycja URBANATOR DAYS, jednego z najbardziej innowacyjnych wydarzeń artystycznych na świecie. Jego pomysłodawcą i organizatorem jest Michał Urbaniak, międzynarodowej sławy skrzypek, saksofonista, kompozytor.

Ideą Urbanator Days są warsztaty dla utalentowanych młodych wokalistów, jazzmanów, hiphopowców i pasjonatów muzyki pod okiem wybitnych artystów światowej jazzowej sceny muzycznej. Jeśli grasz, tworzysz muzykę i kochasz to co robisz – zarejestruj się i przyjdź celebrować z nami muzyczne święto.

Wszyscy zaineteresowani udziałem w Urbanator Days proszeni są o wysyłanie swojego zgłoszenia za pomocą aplikacji na :

facebook.com/UrbanatorDays lub na stronie internetowej www.urbanatordays.com

URBANATOR DAYS - warsztaty muzyczne na światowym poziomie ZA DARMO

Warsztaty są BEZPŁATNE.

Zapraszamy m.in. do:

3 października 2014r. – warsztaty od g. 16.00 (wstęp wolny)
Warszawa, Ośrodek Kultury im. Stefana Żeromskiego, ul Obozowa 85

4 października 2014r. – koncert/jam session od g. 17.00
Warszawa, Amfiteatr w Parku Sowińskiego, ul.Elekcyjna 17

Do tegorocznego Urbanator Days, Michał Urbaniak zaprosił międzynarodowe indywidualności muzyczne. Do Polski przyjadą m.in.:Mika Urbaniak – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Współpracowała m.in. ze Smolikiem, Grzegorzem Markowskim, Noviką, Mietkiem Szczesniakiem.
Troy Miller – perkusista, kompozytor, aranżer, pianista, finalista programu Young Musician Of The Year organizowanego przez BBC,Femi Temowo – gitarzysta znany ze współpracy z Winton Marsalis, George Benson czy Amy Winehouse,
basista Otto Williams – grał m.in. z Chaka Khan, Ray Charles, Heziah Jones,
a także Andy Ninvalle – raper, performer, współpracujący z Didi Bridgewater czy saksofonistką Candy Dulfer. Gwiazdy zaproszą do wspólnego jam session studentów, uczniów szkół muzycznych i wszystkich utalentowanych amatorów. Stopień wykształcenia muzycznego nie jest istotny, ważna jest pasja oraz chęć swobodnego dzielenia się swoimi pomysłami, spostrzeżeniami i opiniami.

Urbanator Days to spotkania pełne twórczej energii, oferujące dostęp do wiedzy i doświadczenia, jakich nie umożliwią żaden kurs czy szkoła.

Pierwszego dnia Urbanator Days zaproszeni artyści zapoznają uczestników warsztatów z najważniejszymi muzycznymi stylami: soulem, bluesem, nowoorleańskim jazzem, fusion, rapem oraz hip-hopem. Każdy będzie miał okazję wykonać różnorodne utwory z zachowaniem zasad wybranego stylu muzycznego. Interaktywna nauka i natychmiastowe wcielanie teorii w praktykę da adeptom niepowtarzalną możliwość zagrania na jednej scenie z gwiazdami Urbanatora podczas koncertu i jam session, które odbędzie się drugiego dnia warsztatów.

Projekt współorganizowany jest przez Urząd Dzielnicy Wola i realizowany dzięki mecenatowi wydarzenia: firmie Ghelamco, która jest założycielem Fundacji „Sztuka w Mieście”.

Grzybu

Komentarze