Prezent od Swatch za zdjęcie

Prezent od Swatch za zdjęcie

Znana z odważnych trendów marka zegarków Swatch przygotowała atrakcje dla warszawiaków!

Do salonu przy ul. Marszałkowskiej 104 można przychodzić tylko od 23 do 27 września, w godzinach 17-19. Jest jeden warunek. W związku z nadchodzącą kolekcją – uczestnicy zabawy proszeni są o przebranie się w rzeczy symbolizujące któryś z odłamów najnowszego trendu.

„Krata i wzory vs blask i metalik” to hasło przewodnie zabawy. Do niego należy skonstruować swój strój i na miejscu w salonie wykonać sobie zdjęcie w zamontowanej fotobudce. Każdy, kto wykona to zadanie, dostanie wyjątkowy upominek. Próbowaliśmy się dowiedzieć jaki, ale niestety organizatorzy trzymają nas w niepewności do samego końca. Cóż? Wystarczy po prostu przyjść i się przekonać! Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Co będzie modne?
– Olśniewający styl i śmiałe wzory, faktury i kolory z nowej kolekcji są dalekie od przeciętności. Właśnie dlatego w dniach 23.09-27.09 zapraszamy wszystkich fanów mody i zegarków Swatch do wspólnej zabawy! – tak nową kolekcję Swatcha opisują organizatorzy zabawy. Oprócz kratki na zegarkach pojawiają się też kropki, jabłka. Modne w tym sezonie będą kolory miedzi i złota, a także srebra. Wszystkie zegarki Swatch są wodoodporne. Można je zanurzać nawet do 30 metrów. Przedział cen nowej kolekcji to 200-600zł. Każdy zegarek posiada dwuletnią międzynarodową gwarancję.

Grzybu

Komentarze