Bezpłatny serwis rowerowy w trakcie Europejskiego Tygodnia Mobilności

Przeserwisuj swój rower w trakcie trwania Europejskiego Tygodnia Mobilności – bezpłatnie! 7 dni święta zrównoważonej mobilności, 7 lokalizacji i grupa serwisantów oczekujących na Twój rower.

Z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności od 16 do 22 września zapraszamy do skorzystania z możliwości bezpłatnego przeserwisowania rowerów w 7 lokalizacjach w Warszawie.

„Oszczędzaj energię” – to hasło przewodnie tegorocznego Europejskiego Tygodnia Mobilności. Oszczędzanie prądu elektrycznego, czy paliwa jest istotne zarówno z punktu widzenia naszych portfeli, jak i dążenia do neutralności klimatycznej. Chcesz oszczędzać pieniądze i planetę, a przy okazji spalać nadprogramowe kalorie? Wybór jest prosty – postaw na rower.

Dziękujemy, że wybieracie rower

Mobilny Serwis Rowerowy, oferowany w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności stanowi symboliczne podziękowanie dla tych wszystkich, którzy regularnie, często w niepogodzie, dają dobry przykład i decydują się na podróż z wykorzystaniem pojazdów napędzanych nie benzyną, a siłą własnych mięśni. To także zachęta dla jeszcze niezachęconych do wypróbowania tej formy transportu.

Jak działa serwis?

Szybki serwis i test sprawności roweru pozwala wykryć, a następnie wyeliminować podstawowe zagrożenia takie jak niesprawne hamulce lub przerzutki. Serwisanci sprawdzają też rowery pod kątem obowiązkowego wyposażenia.

Oprócz szybkich usług „na poczekaniu” można będzie też zostawić rower na bardziej zaawansowany serwis i odebrać go za kilka godzin. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą skorzystać z usługi, ale nie mają czasu stać w kolejce. Rower można na przykład zostawić z rana i odebrać przeserwisowany po pracy.

Zakres usług Mobilnego Serwisu Rowerowego:

sprawdzanie i uzupełnianie ciśnienia w ogumieniu,
kontrola stopnia zużycia łańcucha, napinanie, czyszczenie, smarowanie, wymiana (łańcuch własny użytkownika),
wymiana dętki (dętka własna użytkownika),
kontrola linek oraz pancerzy,
czyszczenie kasety,
centrowanie koła,
regulacja wysokości siodełka i/ lub kierownicy, z wyłączeniem zapieczonych elementów,
regulacja hamulców i przerzutek,
dokręcanie luzów,
sprawdzanie połączeń gwintowych,
porady w przedmiocie samodzielnej naprawy i konserwacji roweru w w/w zakresie,
montaż akcesoriów rowerowych,
kontrola stopnia zużycia i wymiana klocków hamulcowych (klocki hamulcowe użytkownika),
badanie techniczne roweru
Usługi oferowane przez Mobilny Serwis Rowerowy są całkowicie darmowe. Serwis nie przyjmuje pieniędzy i nie prowadzi na miejscu sprzedaży usług, części lub akcesoriów. W przypadku gdy serwisant uzna, że rower wymaga dodatkowych prac wykraczających poza możliwości MSR, użytkownik zostanie o tym poinformowany.

Grzybu

Komentarze