Wielkie Otwarcie Kiosku Kultury

Wielkie Otwarcie Kiosku Kultury

Już w weekend 13-14 maja zostanie otwarty pierwszy w Warszawie Kiosk Kultury. W nowoczesnym kiosku przy ul. Krakowskie Przedmieście 7 (vis-a-vis bramy wejściowej do Kampusu Głównego UW), będzie można zaczerpnąć informacji na temat wydarzeń kulturalnych w stolicy, a także zakupić bilety do ponad 40 najważniejszych warszawskich instytucji kultury: teatrów, muzeów, domów kultury oraz klubów muzyki klasycznej i jazzowej.

Kiosk jest wspólną inicjatywą warszawskich instytucji kultury, Biura Kultury m. st. Warszawy, portalu www.ewejsciowki.pl, będącego operatorem kiosku oraz firmy Warexpo, będącej właścicielem sieci kiosków.
Kiosk jest wzorowany na zachodnich „box-office’ach”, w których można kupować bilety na różnorodne wydarzenia kulturalne. Jest to wyjątkowa inicjatywa na skalę europejską – do tej pory powstało niewiele miejsc zrzeszających liczne instytucje kultury, gdzie w jednej placówce ma się możliwość zakupienia zarówno biletu do teatru, muzeum, jak i na koncert.

W weekend otwarcia (13-14 maja) przewidziane są liczne dodatkowe atrakcje, m.in. spotkania ze znanymi aktorami, konkursy z nagrodami w postaci biletów oraz upominków od instytucji kultury i wiele innych niespodzianek. Dokładna rozpiska wydarzeń towarzyszących zostanie podana już niebawem poniżej.

Zapraszamy wszystkich do Kiosku Kultury przy ul. Krakowskie Przedmieście 7 w sobotę i w niedzielę między godziną 10:00 a 20:00!

Grzybu

Komentarze