YOUNG STADIUM CLUB – Zapuść Żurawia na Soundrive Fest

YOUNG STADIUM CLUB - Zapuść Żurawia na Soundrive Fest

W kolejnej odsłonie koncertowych czwartków w Kurorcie świeża indie rockowa energia czyli zespół Young Stadium Club!

Koncertowi towarzyszyć będzie akcja promująca gdański Soundrive Fest – Zapuść Żurawia. Ideą akcji jest zachęcenie fanów muzyki alternatywnej do odwiedzenia festiwalu, który odbywa się na terenie Stoczni Gdańskiej w dniach 3-5 września 2015.

https://www.facebook.com/SoundriveFest?ref=ts&fref=ts
www.festival.soundrive.pl

YOUNG STADIUM CLUB to zespół, który swój początek datuje na maj 2013 roku i mimo krótkiego stażu, grupa już zdążyła zdobyć duże uznanie zarówno wśród fanów, jak również mediów polskich i zagranicznych. Niezwykle pochlebne recenzje ich twórczości pojawiły się już wśród dziennikarzy z Anglii, Włoch, Hiszpanii, a nawet USA.

Zapytani o inspiracje bez wahania wymieniają największe gwiazdy indie rocka: Bombay Bicycle Club, Two Door Cinema Club, Foster the People czy Foals.

Po wydaniu trzech, świetnie przyjętych EP-ek oraz teledyskach, które spotkały się z entuzjastycznymi reakcjami internautów, zespół przygotowuje się powoli do wydania debiutanckiej płyty.

https://www.facebook.com/YoungStadiumClub

O akcji Zapuść Żurawia na Soundrive Fest:

Po raz pierwszy akcja miejska Zapuść Żurawia na Soundrive Fest odbyła się w 2014 roku w warszawskim Temacie Rzeka. Podczas ekologicznych warsztatów uczestnicy budowali biodegradowalne żurawie – łódki, które po zmroku rozświetliły Wisłę i popłynęły w kierunku Gdańska.

Teaser zapowiadający akcję Zapuść Żurawia na Soundrive Fest 2014:

Video-relacja z akcji:

Tego dnia w Kurorcie stanie FOTO BUDKA, w której uczestnicy będą mogli zrobić sobie wyjątkowe ZDJĘCIE-POCZTÓWKĘ na tle stoczniowych żurawi, umieszczonych w najbardziej znanych zakątkach świata. Pocztówki, zaprojektowane przez Jarosława Świerczka, to dwanaście dowcipnych obrazów, prezentujących m.in. żurawie stoczniowe przy Sfinksie, unoszące figury na Wyspie Wielkanocnej, remontujące Koloseum, ustawione jak na paradzie na Placu Czerwonym w Moskwie.

W czasie akcji będzie również okazja do zakupienia biletów i karnetów na tegoroczny Soundrive Fest, podczas którego wystąpi aż 12 zagranicznych wykonawców, głównie z UK, oraz 12 artystów rodzimej sceny alternatywnej. Na stoisku festiwalowym będą dostępne również koszulki stoczniowe, plakaty koncertowe B90 oraz płyty wytwórni Sopocka Odessa.

http://www.b90.pl/
http://www.sopockaodessa.com/

6 sierpnia, godz. 20:00
Kurort
Bulwar Flotylli Wiślanej
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze