ŻYWIEC MIEJSKIE GRANIE: ŁONA, WEBBER, THE PIMPS

ŻYWIEC MIEJSKIE GRANIE: ŁONA, WEBBER, THE PIMPS

W ramach cyklu Miejskie Granie sponsorowanego przez markę Żywiec organizatorzy zapraszają do Plażowej na kolejne koncerty!

Tym razem 13 czerwca zagra Łona, Webber i The Pimps.

Łona i Webber od wielu lat tworzą czołówkę polskiego hip-hopu. Ich twórczość zaliczana jest to tzw. rapu „inteligenckiego”, nie oznacza to bynajmniej, że funkcjonują w elitarnej muzycznej niszy. Wprost przeciwnie – tworzą muzykę, która cieszy się uznaniem zarówno wśród krytyków, jak i szerokiej publiczności. Łona – ceniony raper, który nie przestaje zaskakiwać tematyką oraz formą pisanych przez siebie tekstów. Webber – muzyk, kompozytor, a także producent odpowiedzialny za brzmienie duetu. Obaj tworzą zgrany, wzajemnie uzupełniający się zespół. Efektem ich współpracy są nietuzinkowe aranżacje.

Na scenie wspierać ich będzie zespół The Pimps w składzie:
Paweł Dobrowolski – perkusja
Michał Kowalski – instrumenty klawiszowe
Daniel Popiałkiewicz – gitara
Piotr Lewańczyk – gitara basowa
Webber – sampler, moog

Rap łączy pokolenia.

Dwóch gości, którzy ponad 20 lat temu rozkręcali imprezy rapowe w Warszawie i dwóch gości, którzy na nich się wychowali, a potem zaczęli samemu rozkręcać swoje melanże. Zderzenie pokoleń – można powiedzieć. Oldschool vs. newschool – niby tak ale nie do końca.
To czego będziecie mogli doświadczyć podczas afteru po koncercie Łony/Webber & The Pimps to coś, co na pewno nie zdarza się za często w Warszawie. Specjalnie na tą okazję Dj Jan Marian a.k.a. DJ Mario (Ein Killa Hertz, 3H) przyjeżdża do nas ze Szwecji, a Dj-a 600 VOLT musieliśmy końmi odciągać od stołu producenckiego.

Line up:
Łona, Webber i The Pimps

Support: DJ Hubson
After:
DJ MARIO (JanMarian)
DJ 600 VOLT
DJ Hubson
DJ DTL

13 czerwca, godz 20:00
Plażowa, Wybrzeże Szczecińskie 1
Wstęp wolny!

 

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze