3. edycja Otwartego Festiwalu Tortów Artystycznych

3. edycja Otwartego Festiwalu Tortów Artystycznych

Otwarty Festiwal Tortów Artystycznych to konkurs i wystawa artystycznych wyrobów cukierniczych oraz towarzyszące im wydarzenia. 3. edycja Otwartego Festiwalu Tortów Artystycznych odbędzie się w dniach 23-24 września 2017. Sobota będzie dniem zamkniętym, poświęconym obradom jury i konferencji dla uczestników konkursu. W niedzielę na wystawę tortów zapraszamy także publiczność! Zwiedzający będą mogli kupić przepyszne słodkie wyroby z najlepszych pracowni cukierniczych i wziąć udział w innych atrakcjach. Wstęp wolny!

Zapraszamy na Otwarty Festiwal Tortów Artystycznych, święto smaku i designu!

Przez całą niedzielę, 24 września 2017, zapraszamy do Babki do Wynajęcia na wystawę finałowych prac konkursu. Na wystawie znajdzie się ponad sześćdziesiąt prac najlepszych polskich dekoratorek i dekoratorów wyrobów cukierniczych.

Torty, ciasteczka, babeczki i kwiaty cukrowe to prace przygotowane specjalnie na konkurs i oceniane przez jury w czterech kategoriach.
Tytuły prac zostały narzucone przez organizatora, a torty weselny zostaną zaprojektowane na specjalne zamówienie Młodej Pary, która może kiedyś istniała na prawdę… 😉
Każdy ze zwiedzających będzie mógł zagłosować na najpiękniejszą pracę, a autor najczęściej wybieranej otrzyma nagrodę publiczności.

Ale czym byłby tort, jeśli zapomnimy o jego doskonałym smaku?
Zapraszamy więc także na zakupy do Strefy Słodkości, gdzie swoje wyroby będą oferować najlepsze rzemieślnicze cukiernie i pracownie artystyczne.
Dzieci i dorośli zwiedzający wystawę będą także mogli skorzystać z bezpłatnych warsztatów, poeksperymentować ze smakiem i kupić książki o dekoracjach cukierniczych. Będzie także okazja aby zdobyć autograf Igi Sarzyńskiej, autorki bestsellera „Moje cztery pory roku”. Zapraszamy do Strefy Wiedzy…

Grzybu

Komentarze