Kiermasz Prezentów Nietrafionych w Niedzielę

Kiermasz Prezentów Nietrafionych w Niedzielę

Czujecie się skrzywdzeni przez Świętego Mikołaja? Kolejny raz obdarował Was kubkiem termicznym, choć od zawsze pijacie kawę i herbatę w porcelanowej filiżance? Znów dostaliście na gwiazdkę płytę CD, mimo, że wszyscy bliscy doskonale wiedzą, że słuchacie muzyki wyłącznie z empetrójek? Znaleźliście pod choinką koszulkę polo z reklamą koncernu paliwowego, czapkę z logo firmy produkującej wełnę mineralną, termometr w kształcie wróbla? A może gumowego diabełka z gwizdkiem, kokosowe mleczko do ciała, mimo, że macie uczulenie na te egzotyczne orzechy? Lub inne przedmioty, po których można powiedzieć wszystko, poza tym, że będą przydatne.

Takie prezenty, mimo że nie pasują Wam, mogą ucieszyć innych. Dajcie nieprzemyślanym podarkom szansę na drugie życie. Przynieście je w niedzielę 11 stycznia na Kiermasz Prezentów Nietrafionych w Klubokawiarni Kicia Kocia. Wymieńcie, sprzedajcie, puście w dalszy obieg podarunkowy. Wydarzenie odbędzie się w godz. 13:00-17:00. Wstęp wolny.

Przebojem ubiegłorocznego kiermaszu była forma do wypieku pasztetu w kształcie niedźwiedzia. Co zrobi furorę tym razem? – zastanawiają się organizatorzy.

Czy macie coś, co zabralibyście na kiermasz? Jaki najbardziej nietrafiony prezent dostaliście w życiu?

 

Grzybu

Komentarze