Deal miesiąca: Internet od Vectry z kontem PlayStation Plus

Deal miesiąca: Internet od Vectry z kontem PlayStation Plus

Vectra oferuje internet 150mbit/s (dla nieobeznanych – to więcej niż kiedykolwiek będziecie potrzebować) za 80zł wraz z pakietem PlayStation Plus na cały czas trwania umowy (przy zobowiązaniu na 24 miesiące). Oferta jest miodzio! Jako gracz na pewno skorzystam, bo samo konto PS+ to koszt rzędu 200zł rocznie.

 

Przypomnijmy czym jest subskrypcja Playstation Plus. Dzięki niej możemy:
• Grać z przyjaciółmi online na PS4
• Zapraszać znajomych do gry — nawet jeśli oni sami jej nie mają
• Pobierać ponad 60 gier rocznie* bez żadnych dodatkowych opłat
• Korzystać z ekskluzywnych rabatów
Tryb online dla wielu graczy na PS4
Zmierz się ze swoimi przyjaciółmi i innymi graczami w pełnych akcji rozgrywkach online dla wielu graczy na PS4. Nie przegap toczącej się akcji. Czekamy na Ciebie.
Gry co miesiąc
Jako członek PlayStation®Plus dostajesz dwie gry miesięcznie, co miesiąc, na PS4, PS3 i PS Vita. To ponad 60 gier rocznie*, które możesz pobrać bezpłatnie na swoje systemy.
Jedno członkostwo, trzy systemy
W ramach jednego członkostwa możesz korzystać z wszystkich atrakcji, jakie oferuje PlayStation Plus na swoich systemach PS4, PS3 i PS Vita.
Ekskluzywne zniżki
Chcesz więcej, ale to nie oznacza, że musisz zapłacić więcej. Korzystaj z ekskluzywnych rabatów i ofert na gry i dodatki.
Dysk internetowy
Twórz kopie zapasowe swoich gier, korzystając z 1 GB pamięci online na każdą konsolę. Dzięki temu niezależnie od tego, co się stanie, Twoje gry są bezpieczne.
Więcej informacji o usłudze na http://pl.playstation.com/playstationplus/
Regulamin promocji Internet dla graczy
Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze