Monopoly Warszawa już w sprzedaży. Ciekawy event w PKiN

Monopoly Warszawa już w sprzedaży. Ciekawy event w PKiN

Podczas festiwalu „Warszawa jest trendy” zobaczymy Monopoly w edycji z naszą stolicą w roli głównej. Nie będzie to jednak to, co myślicie. Tematem przewodnim będzie dwudziestolecie międzywojenne.

6 września to ostatni z trzech dni festiwalu „Warszawa jest trendy”, podczas którego przymierzymy się do pobicia Światowego Rekordu Guinnessa największej planszy Monopoly. Nie tylko rozmiar planszy który wyniesie 400 metrów2 będzie wyjątkowy. Uwagę fanów gry oraz wszystkich Warszawiaków zwróci także limitowany motyw przewodni Warszawy w stylu retro.

Gra Monopoly Here & Now Edycja 2015 będzie dostępna w 113 krajach na całym świecie. Ponieważ Warszawa znalazła sie na 6 miejscu w głosowaniu, jesteśmy na żółtym polu, co oznacza, że Warszawa jest jedną z najdroższych nieruchomości w grze – dodaje Joanna Leitner, przedstawiciel firmy Hasbro.

Prawie 30 warszawskich budowli pojawiło się na planszy w tym gmachy użyteczności publicznej, szkoły wyższe i instytucje naukowe oraz modernizowany w latach 30. XX wieku transport. Środek planszy wypełnia mapa Warszawy z 1933 roku. Wśród budynków znalazły się m.in. Prudential, Centralny Instytut Wychowania Fizycznego, Bank Gospodarstwa Krajowego, Sądy na Lesznie, Dworzec Główny czy słynne pomniki – Syrenki Warszawskiej i Lotnika – oraz popularne instytucje, jak Miejski Ogród Zoologiczny i kabaret Qui Pro Quo.

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1455919951383813/

11903912_900269440045708_5778111997294657432_n

Jeśli chcielibyście zagrać na największej na świecie planszy MONOPOLY i uczestniczyć w biciu Światowego Rekordu Guinnessa to stwórzcie drużynę i zgłoście się już teraz na www.zagrajwmonopoly.pl

Już 6 września 2015 roku od godz. 12.00 do 18.00
Warszawa, pl. Defilad 1 (od strony ul. Marszałkowskiej) będziemy bić rekord w grze na największej planszy Monopoly!

Zgłoszenia przyjmowane są do 2 września 2015 roku.

Dodatkowo gra MONOPOLY właśnie obchodzi 80-te urodziny, a swoją premierę ma limitowana wersja MONOPOLY WARSZAWA DWUDZIESTOLECIE MIĘDZYWOJENNE.

Te wydarzenia to doskonała okazja do dobrej zabawy! Zagraj w MONOPOLY i wspólnie pobijmy Światowy Rekord Guinnessa w kategorii największa plansza do gry!

Ponadto liczne atrakcje – niespodzianki dla dzieci w miasteczku MONOPOLY oraz ścianka fotograficzna z megapionkiem.

Wszyscy uczestnicy rozgrywki otrzymają limitowane edycje gry Monopoly Here and Now, a zwycięzcy turnieju dodatkowo gry Monopoly Warszawa Dwudziestolecie Międzywojenne oraz karty podarunkowe Empik.

Grzybu

Komentarze