Wiemy kto będzie gwiazdą warszawskiego sylwestra 2015

Wiemy kto będzie gwiazdą warszawskiego sylwestra 2015

31 grudnia zapraszamy warszawiaków i gości stolicy na błonia stadionu PGE Narodowy, gdzie wspólnie powitamy Nowy Rok na największej otwartej imprezie roku. Zanim jeszcze wybije północ, ogromną dawkę energii dostarczy nam gwiazda wieczoru – brytyjski zespół The Kooks.

Artyści tworzący tę niezwykle popularną również w Polsce grupę pochodzą z Brighton są zaliczani są do czołówki brytyjskiej sceny na równi z Oasis czy Coldplay. W swojej muzyce nie ograniczają się do jednego kierunku, wciąż poszukują i zaskakują. Ich twórczość to mieszanka rocka, punku, ska, reggae, funku i bluesa. Mają na swoim koncie cztery albumy studyjne, które rozchodzą się błyskawicznie w milionowych nakładach. „She moves in her own way”, „Naive” czy „See me now” to tylko niektóre z hitów zespołu, dzięki którym zyskali sławę i wiernych fanów na całym świecie.

Swoim ostatnim albumem „Listen”, który określany jest przez krytykę jako ich najlepszy materiał, udowadniają, że nie spoczęli na laurach. Znajdziemy tam efekty muzycznych podróży i nowych inspiracji soulem, r’n’b czy hip hopem.

„- Nigdy nie gramy dwa razy w ten sam sposób” – mówi leader kapeli Luke Pritchard.- Publiczność w Warszawie może spodziewać się wyjątkowego show, które będzie znakomitym zwieńczeniem mijającego roku.

Poza The Kooks na scenie zobaczymy tego wieczoru zespoły: Lemon, GrubSon i Perfect. Tuż po północy, po oszałamiającym pokazie świetlno-pirotechniczym publicznością zawładnie król elektronicznych brzmień – DJ Paul van Dyk.

Informacje dotyczące imprezy sylwestrowej w Warszawie dostępne są na stronach: www.estrada.com.pl orazwww.um.warszawa.pl.

Grzybu

Komentarze