Agyness B. Marry ■ Hocki Klocki koncertowo

Agyness B. Marry ■ Hocki Klocki koncertowo

Rock’n’rollowe brzmienia na hockowej scenie zaserwuje utalentowana i drapieżna Agyness B. Marry! ??

Agyness śpiewa, gra na gitarze, komponuje, pisze teksty. Podczas występu na Spring Break Showcase Festival & Conference 2014, przez niektórych uznana została za największe odkrycie – co ciekawe, był to zaledwie jej drugi koncert, a niemal powaliła publiczność na kolana swoim bezczelnym, brudnym, surowym rock’n’rollem.

Debiutancki album AB.M ukazał się wiosną 2015 r. Zrealizował go i zmiksował Maciej Cieślak (Ścianka). Napisano o nim między innymi: „Agnieszka Bukowska ujmuje szczerością i naturalnością. Potrafi pisać niebanalne piosenki i grać je tak, że wypadają jednocześnie staromodnie i nowocześnie”.

Agyness stara się jak najwięcej koncertować – oprócz kilkunastu samodzielnych koncertów, supportowała też Blues Pills, Hey, Brodkę, Artura Rojka, Marię Peszek, Skubasa oraz Krzysztofa Zalewskiego – ma za sobą także występy na kilku największych polskich festiwalach, m.in. Orange Warsaw Festival, Open’er, Jarocin Festiwal.

Obecnie Agyness pracuje nad piosenkami, które trafią na jej drugą płytę. Jesienią pojawi się pierwszy singiel zwiastujący nadchodzący album.

Podczas występów towarzyszy jej dwóch muzyków – perkusista Mateusz Remiszewski i basista Piotr Binkul.

13.09.2017 godz. 20.30
Wstęp: 0 zł!

HOCKI KLOCKI nad Wisłą

Grzybu

Komentarze