Manifest Zmysłów | targi x dyskusje x wydarzenia kulturalne

Manifest Zmysłów targi x dyskusje x wydarzenia kulturalne

Dążenie do przyjemności nadaje życiu sens i wyzwala radość, jest najlepszym remedium na zmartwienia.

enter the ROOM zaprasza na:
Manifest Zmysłów
4.12.16 (niedziela) od godz. 12
NIEBO (Nowy Świat 21, Warszawa)

Wydarzenie złożone z targów przyjemności, licznych dyskusji o zmysłach, ciele i seksie. Wśród wystawców znajdą się polskie marki prezentujące m.in. naturalne kosmetyki, zapachy do ciała i domu, rozbudzającą zmysły bieliznę, starannie wyselekcjonowane kolekcje ubrań i biżuterii, a także miłosne gadżety i książki. Podczas wydarzenia będzie można skorzystać z relaksacyjnego masażu, a nawet spotkać się z astrolożką i dowiedzieć, czy w nadchodzącym nowym roku gwiazdy będą nam sprzyjać. Apetyt zaspokoją Raj w Niebie ze specjalnym menu z afrodyzjakami, a także magazyn kulturalno-kulinarny „KUKBUK” ze stoiskiem z gorącą czekoladą, którą każdy będzie mógł spersonalizować i doprawić do smaku: solą, chili, pieprzem, piankami, daktylami, ziołami. Nie zabraknie nowoczesnej sztuki inspirowanej cielesnością i zmysłami, którą będzie można odkrywać na miejscu. Organizatorzy chcą rozbudzić w odwiedzających ideę, że każde ciało jest wspaniałe i każde zasługuje na przyjemność, dlatego zaprosili do współpracy różnorodnych specjalistów, będących autorytetami w swoich wyjątkowych dziedzinach. Podczas wydarzenia swoją premierę będzie miał feministyczny magazyn „G’rls ROOM”, którego pierwszy numer będzie można nabyć na miejscu.

Program wydarzeń:

Warsztaty Instytutu Pozytywnej Seksualności:
12:00 – 12:30 Pozytywna Seksualność – przez ocean do Warszawy.
13:00 – 13:30 Playfighting – starcia nie tylko miłosne.
14:00 – 14:30 Jak wybrać prezent erotyczny?
15:00 – 15:30 Kink i Wanilia, czyli o spełnianiu swoich fantazji.

Dyskusje i wykłady na scenie głównej:
12:00 – 12:30 „O odzyskiwaniu kontaktu z własnym ciałem, odkrywaniu i afirmowaniu erotycznego potencjału, przekładającym się na satysfakcjonujący seks w duchu slow”. Rozmowę z Hanną Rydlewską, współautorką książki „Slow Sex” poprowadzi Paulina Klepacz.
13:00 – 13:30 „O czym informuje zapach? Oddziaływanie zapachów na zmysły”. Temat zgłębi stylistka zapachów Michelle Kapuścińska z Mo61.
14:00 – 14:30 „Bestie Angeli Carter”. O fantazji i zmysłowości w literaturze porozmawiają Maciej Marcisz i Anna Wysocka z Nowego Klubu Czytelniczego.
15:00 – 15:30 „Siła afrodyzjaków”. Rozmowę poprowadzi wydawczyni i redaktorka naczelna wydań specjalnych „KUKBUK-a” Daria Pawlewska.
16:00 – 16:30 „Dziewczyny mają głos! Dziewczyny mają siłę!”. Dyskusja redakcji nowego feministycznego magazynu „G’rls ROOM”.
17:00 – 17:30 „Jak żyć, żeby chciało się kochać? O Sztuce kochania Michaliny Wisłockiej, legendarnym poradniku dla par, który zmienił życie seksualne milionów Polaków”. Rozmowa z dr Alicją Długołęcką, edukatorką seksualną, która zajmuje się doradztwem partnerskim i promowaniem zdrowia seksualnego, współautorką książek „Seks na wysokich obcasach” i „Seks na wysokich obcasach 2” porozmawia Paula Szewczyk.
18:00 – 18:30 „Ukryty potencjał miednicy – jogiczne sposoby na więcej luzu i przyjemności”. Basia Tworek ze Stanu Skupienia w wykładzie i otwartym pokazie z udziałem publiczności.

20:30 – pokaz filmu „To właśnie seks” w reż. Josha Lawsona, w ramach Niedzielnego Wieczoru Filmowego // Kino w Niebie x enter the ROOM.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze