Warszawski Nowy Rok w nowym miejscu i z nowym partnerem

Warszawski Nowy Rok w nowym miejscu i z nowym partnerem

W najbliższych latach m.st. Warszawa będzie współpracowało z telewizją TVN przy organizacji miejskiego sylwestra.

11 sierpnia na XXX piętrze Pałacu Kultury i Nauki list intencyjny w tej sprawie podpisali: Jarosław Jóźwiak – wiceprezydent Warszawy oraz Edward Miszczak i Piotr Tyborowicz – członkowie zarządu TVN S.A.

Chcemy nieco zmienić formułę imprezy sylwestrowej w stolicy. Zmieni się też miejsce – zabawę przenosimy na pl. Defilad. Warszawiacy będą bawić się przy muzyce największych gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej, a współpraca z TVN nam to z pewnością zagwarantuje – mówi Jarosław Jóźwiak, wiceprezydent Warszawy. – W tym roku zaprosimy mieszkańców na powitanie nowego roku w plenerze już po raz dziesiąty. Przed nami ustalenia szczegółów tegorocznego, jubileuszowego sylwestra, które przedstawimy jesienią – dodaje wiceprezydent.

Cieszymy się, że tym razem dzięki TVN cała Polska będzie mogła powitać Nowy Rok razem z mieszkańcami stolicy. To będzie wyjątkowa i jakościowa impreza, prace nad programem już trwają – dodaje Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Sygnatariusze listu intencyjnego „wyrazili wolę wspólnego przygotowania sylwestrowych imprez plenerowych, które będą realizowane w Warszawie w latach 2016-2019” i podjęcia kroków zmierzających do jego realizacji. Urząd m.st. Warszawy wspólnie z TVN S.A. wyznaczą przedstawicieli, którzy ustalą szczegóły dotyczące form współpracy i podziału obowiązków.

Miejski sylwester w plenerze odbędzie się już po raz dziesiąty. Miejskie zabawy odbywały się w kilku miejscach: na pl. Zamkowym, pl. Konstytucji, błoniach Stadionu Narodowego oraz na pl. Defilad, na który – po latach – sylwester powróci.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze